o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Koronawirus. Chińczycy podnieśli alarm. Przerażające odkrycie

278
Podziel się

W mieście Jinan w prowincji Szantung doszło do niepokojącego odkrycia. Na powierzchni mrożonego mięsa oraz pojemników, w których było umieszczone, znaleziono koronawirusa. Z niebezpiecznymi produktami miały kontakt tysiące osób. To już kolejny taki przypadek.

Koronawirus. Chińczycy podnieśli alarm. Przerażające odkrycie
Niepokojące odkrycie w Chinach. Koronawirusa wykryty w mięsie i jego opakowaniach. Produkty pochodziły z różnych państw. (Getty Images)
bDoDyYOJ

Jak informuje Reuters, obecność koronawirusa wykryto w wołowinie i flaczkach oraz na ich opakowaniach. Niebezpieczne produkty zostały zaimportowane z Brazylii, Nowej Zelandii oraz Boliwii przez Guotai International Group 002091.SZ i Shanghai Zhongli Development Trade.

Koronawirus w Chinach. Obecność SARS-CoV-2 na mięsie i opakowaniach

Nazwa firmy, która wysłała do Chin mięso z koronawirusem, nie została podana do wiadomości publicznej. Jak wynika z raportu opublikowanego przez ekspertów z Miejskiej Komisji Zdrowia Jinan, z produktami mogło mieć kontakt ponad 7 i pół tysiąca osób. Jednak testy wykazały, że u żadnej nie doszło do zarażenia.

bDoDyYOL

W toku transportu produkty z koronawirusem przeszły dwie odprawy celne, w tym porcie w Szanghaju. Według oświadczenia do skarżenia miało dojść jeszcze przed ich umieszczeniem w magazynie. Według ustaleń Reuters Chiny są największym importerem wołowiny spośród wszystkich państw.

To nie jedyny taki przypadek, do którego doszło w ostatnich tygodniach w Chinach. Obecność koronawirusa potwierdzono również na opakowaniach krewetek z Arabii Saudyjskiej i wołowiny z Brazylii oraz Argentyny.

bDoDyYOR
Zobacz także: Zobacz też: Dr Marek Posobkiewicz apeluje do ozdrowieńców o oddawanie osocza
bDoDyYPm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(278)
mać
3 tyg. temu
COVID 19 to inteligentne zwierzę wybiera sobie cel do ataku.
ale
2 tyg. temu
ale manipulacja
Scirea
3 tyg. temu
Jak tak dalej pójdą odkrycia gdzie można napotkać koronawirusa to się okaże, że zostanie odnaleziony w egipskich mumiach i na próbkach skał z Księżyca. Kwestia czasu i pieniędzy.
bDoDyYPn
ggate
2 tyg. temu
Teraz podnieśli alarm, a jak wirus u nich się panoszył, to ukrywali o nim informacje, co za tupet.
NIE KŁAMCIE
2 tyg. temu
WIDZIELIŚCIE TAKIEGO WIRUSA,KTÓRY WYBIERA KTO MA ZACHOROWAĆ,A KTO NIE? - BO JA NAWET O TAKIM NIE CZYTAŁEM,ANI NIE SŁYSZAŁEM
Najnowsze komentarze (278)
Hudengo
2 tyg. temu
A czy o chinach dowie się prawdy u nich rządzi jeden człowiek kovid 19 może wysyłają 5g
Pih
2 tyg. temu
Fake news
Zorro
2 tyg. temu
Pic na wodę jak zwykle,chodzi o to żeby wzmocnić strach u tych którzy już przestali się bać
polak
2 tyg. temu
Naprawdę ? alarm podnieśli ? ..... za tyle trupów to państwo powinno przestać istnieć
Pingpong
2 tyg. temu
Chińczyków jest dużo i potrzebują dużo pokarmu. Wirus jest dodatkowym białkiem do mięsa więc powinni jeszcze dopłacić...
Jedna wi
2 tyg. temu
Cały świat walczy z kiwidem to od nich wyszło a teraz w Chinach 5 zachorowań dziennie od marca zero zachorowań w Chinach KOWID przestał istnieć jakiś cud a od nich wyszedł
Lechu
2 tyg. temu
I w ten sposób doszło do pierwszej transmisji.
Brunhilda
2 tyg. temu
Rasa tylko że wirus się tam znalazł dla tego że część pracowników była nim zarażona...
bDoDyYPf
off
2 tyg. temu
ktoś nie odpuszcza
Kania
2 tyg. temu
Globaliści chcą zakazać hodowli miesa by ludziom trudniej było się samodzielnie organizować i uciec od nwo
Aaaa
2 tyg. temu
Chiny niech się też wlacza w walkę z covid na calym świecie...przecież to od nich wyszla ta zaraza, więc teraz nawet zwykła ludzka przyzwoitość nakazywałaby żeby jakoś temu zaradzić i pomóc np. Europie, jakoś odpokutowac to, że to oni wywołali epidemie...
Internautka
2 tyg. temu
Chińczycy testują mięsa i opakowania po mrożonkach na obecność koronawirusa? Tak jak w Tanzanii papaje? Przecież to absurd...
wiruskcal
2 tyg. temu
w Chinach przerażający jest wirus na opakowaniach, w Polsce na ludziach
Luk3800
2 tyg. temu
Teraz odwracają od siebie uwaga że niby tu i tam znaleźli niech więcej jedzona Batmanów itp zwierzątek to wyjdzie jeszcze więcej a niebawem przyjdzie czas że kanibalami będą.Sami zniszczą swą gospodarkę.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić