aktualizacja 

Już nie zrobią z tego hot-dogów. Niecodzienny widok na autostradzie w USA

20

Nie milkną echa wypadku, do którego doszło na drodze międzystanowej 70 w Rostraver w USA. W wyniku wypadku ciężarówki z naczepy wypadło prawie siedem ton masy na parówki do hot dogów. Fotografie z miejsca zdarzenia zdziwiły internautów.

Już nie zrobią z tego hot-dogów. Niecodzienny widok na autostradzie w USA
Cały ładunek wylądował poza naczepą (Rostraver Central Fire Department)

Zapewne o wypadku w Rostraver nikt w Polsce by nie usłyszał. Tego typu zdarzenia drogowe są powszechne, jednak o zdarzeniu w Stanach Zjednoczonych zrobiło się naprawdę głośno. Wszystko za sprawą nietypowego ładunku, który w wyniku uderzenia wypadł z naczepy.

Ciężarówka wypadła z drogi międzystanowej i rozbiła się na poboczu. Siła uderzenia była tak duża, że z naczepy wypadł cały ładunek. W ten sposób na jezdnię oraz poboczę wylało się prawie 7 ton masy na parówki do hot dogów. Widok jasnoróżowego materiału przypominał ogromne ilości gumy balonowej. Spowodowało to utrudnienia trwające około 5 godzin.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kierowca wraz z pasażerką wyszli cało z groźnie wyglądającego wypadku. Poszkodowani doznali jedynie drobnych obrażeń i odmówili udania się do szpitala. 30-letni Makendy Lachald był winnym spowodowania wypadku, w wyniku utraty panowania nad samochodem. Kierowca został ukarany kilkoma mandatami karnymi, w tym m.in. za nadmierną prędkość. Policyjne dochodzenie wykazało, że większość hamulców w pojeździe była całkowicie niesprawna.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić