Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Kaczyński i emerytura? Kuzyn prezesa PiS się wygadał

174

Jarosław Kaczyński na emeryturze? Kuzyn prezesa PiS przyznał, że taki scenariusz jest mało prawdopodobny. - Będzie rządził do 120 lat! - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Kaczyński i emerytura? Kuzyn prezesa PiS się wygadał
Jarosław Kaczyński nie planuje przejść na polityczną emeryturę (PAP, PAP, Radek Pietruszka)

Jan Maria Tomaszewski jest bratem ciotecznym Jarosława Kaczyńskiego. Według ustaleń "Super Expressu" obaj panowie regularnie się widują i pozostają w serdecznych stosunkach. Tomaszewski może więc znać aktualne plany prezesa Prawa i Sprawiedliwości odnośnie ewentualnego końca jego politycznej kariery.

Emerytura nie interesuje prezesa Prawa i Sprawiedliwości?

Brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego stwierdził w rozmowie z dziennikiem, że polityk nie planuje przejść na emeryturę. Wręcz przeciwnie – cały czas ciężko pracuje i planuje kolejne działania, wyprzedzając konkurencję polityczną.

Jarek jest po prostu szalenie autentyczny, bardzo wiarygodny, ma wyjątkową inteligencję, to człowiek niesamowicie zdolny. Jarek jest zawsze 10 kroków przed wszystkimi, przed konkurencją polityczną – powiedział w rozmowie "Super Express" Jan Tomaszewski.

Jan Tomaszewski dał do zrozumienia, że jego kuzyn w ogóle nie planuje politycznej emerytury. Dodatkowo uważa, że Jarosław Kaczyński jest najwybitniejszym politykiem, który obecnie działa na polskiej arenie politycznej.

Prezes Jarosław Kaczyński będzie rządził do 120 lat! Jarek to genialny strateg, jest po prostu genialny i żaden z polityków, jak choćby Donald Tusk, do pięt Jarkowi nie dorasta! – zapewnił w wywiadzie dla "Super Express" Tomaszewski.
Zobacz także: Zobacz też: Kaczyński wchodzi do rządu? Balcerowicz: oddala nas od Zachodu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić