o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Kaczyński w opałach! "Wszyscy to wiedzą"

693
Podziel się

Wiceprzewodniczący PO, Tomasz Siemoniak, uważa, że objęcie funkcji wicepremiera przez Kaczyńskiego było fatalnym ruchem. - Blisko 3/4 Polaków uważa, że Jarosław Kaczyński powinien natychmiast odejść. Jest to jego kompletna porażka - mówi Siemoniak w rozmowie z "Faktem".

Kaczyński w opałach! "Wszyscy to wiedzą"
(akpa)
bEhThkjV

Jarosław Kaczyński nie może liczyć na ani jedno dobre słowo na swój temat ze strony opozycji, tym bardziej po objęciu funkcji wicepremiera. Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, uważa, że skoro po dwóch miesiącach sprawowania tej funkcji trzy czwarte Polaków, jak wynika z badań, chcą odejścia prezesa PiS, to jest to jego wielka porażka.

Siemoniak podkreśla, że pozycja Jarosława Kaczyńskiego jest dzisiaj bardzo osłabiona. Po wielkich sporach związanych m.in. z tzw. piątką dla zwierząt prezes PiS nawet w oczach partyjnych kolegów stracił opinię wielkiego stratega.

bEhThkjX
Widzimy polityka, który desperacko walczy o zachowanie pozycji, ale wszyscy wiedzą, że jest na równi pochyłej i ciągnie tam swoją partię. Jego kolejne występy sejmowe są tak żenujące i agresywne, że teraz to już politycy PiS bardziej się boją jego występowania niż ktokolwiek inny - tłumaczy wiceprzewodniczący PO.

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej uważa, że pozycja prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego jest jeszcze gorsza niż dwa miesiące temu, przed objęciem funkcji wicepremiera.

Fatalną decyzją było jego wejście do rządu. Wszedł po to, aby dyscyplinować Zbigniewa Ziobrę, a stał się bezpośrednio czy pośrednio sprawcą gigantycznego kryzysu, który skupił na nim uwagę, który sparaliżował rząd i doprowadził do tego, że blisko trzy czwarte Polaków uważa, że powinien natychmiast przestać funkcję wicepremiera. Jest to jego kompletna porażka - mówi Siemoniak, cytowany przez "Fakt".
bEhThkkd
Zobacz także: Tomasz Siemoniak ostro o Przemysławie Czarnku: Kaczyński znalazł swojego jastrzębia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhThkky
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(693)
obywatel
4 miesiące temu
będzie to duże świeto wyzwolenia od tyranii
Shreck
7 miesięcy temu
Gowin UCIEKAJ !!!
Erwin
7 miesięcy temu
Po Kaczyńskich pozostaje jedna wielka pustka, niesmak, obrzydzenie. Lech zabrał elitę Polaków, do samolotu, i wiadomo jak to się skończyło. Może był pechowy. Ten drugi rozwala z rozmysłem Polskę, tworzy jakieś bzdurne teorie i próbuje je realizować bez względu na koszty. Ten okres można nazwać CZASEM WIELKIEGO CHAOSU. Jest nadzieja, że już niedługo....
bEhThkkz
Alik
7 miesięcy temu
Ciekawe czy mu to wydrukują do przeczytania.
Zbigniew
7 miesięcy temu
To jego piwo niech teraz sam to pije,a że się boi wcale się nie dziwię po co się do polityki pchał dobrze mu tak, może się jednak trochę mądrości nauczy i przejdzie na emeryturę.
Adaf
7 miesięcy temu
Macie za swoje trzeba było głosować za mniejszym złem
Polka
7 miesięcy temu
Nic to nie da jak odejdzie i tak rządzić będzie...caly rząd na śmietnik i juz ;)
Kasia
7 miesięcy temu
Kiedy referendum? Albo jakieś wotum nieufności?
J. Ok
7 miesięcy temu
A po co Kaczynskiemu dobre słowo od totalnej opozycji jak ona sama nie wiadomo czym, kim i po co jest. Tam jest tylko nienawiść do PISu o to jest ich program od czasu utraty zaufania wyborców i tak będzie nawet gdyby wygrali wybory to bedzie fikcyjne państwo jak sami powiedzieli.
Obiektywny
7 miesięcy temu
Przez tego (pseudo)człowieka jesteśmy pośmiewiskiem w europie i na świecie, Kaczyński powinien jak najszybciej odejść CAŁKOWICIE z polityki.
Jura
7 miesięcy temu
Jarosław zwyczajnie nie nadaje się do rządzenia, to słabiak a nie genialny strateg. powinien odejść!
fredi
7 miesięcy temu
chlopi juz uciekaja... i chca sie podlizac komus innemu...moze partii kobiet ktora wygra nastepne wybory ?
Pandawan
7 miesięcy temu
Co to jest do jasnej cholery? to już nie mamy w Polsce normalnego mężczyzny ojca dzieciom co by rządził krajem a nie jakaś osoba o utrwalonych skłonnościach?
bEhThkkr
SUWEREN
7 miesięcy temu
CZY OCHRONA MA TEZ KAMIZELKĘ KULOODPORNĄ DLA KOTA? TAK TYLKO PYTAM.....
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić