Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Gracjan Gołata
Gracjan Gołata
|

Kamera w kościele nagrała wybuch w Bejrucie. Ksiądz uciekał sprzed ołtarza

41
Podziel się:

Kamera transmitująca na żywo mszę świętą w jednym z bejruckich kościołów nagrała moment eksplozji. Siła uderzenia była tak ogromna, że w budynku kościoła pękły okna, ze ścian i sufitu pospadały rzeczy. Przebywający na ołtarzu ksiądz uciekł w obawie o własne życie.

Kamera w kościele nagrała wybuch w Bejrucie. Ksiądz uciekał sprzed ołtarza
Ksiądz uciekał z ołtarza bojąc się o własne życie (Paroisse St. Maron Baouchrieh, Paroisse St. Maron Baouchrieh)

Kamera transmitująca mszę świętą nagrała moment wybuchu w Bejrucie. Na nagraniu widać odprawiającego nabożeństwo kapłana. W pewnym momencie słychać huk, a podłoga świątyni zadrżała. Po paru sekundach do miejsca nagrania dotarła fala uderzeniowa. Zniszczyła ona okna w budynku oraz poprzewracała napotkane na swojej drodze kościelne ozdoby.

Przestraszony siłą wybuchu ksiądz uciekł sprzed ołtarza, trzymając kadzidło. Jeden ze spadających elementów sufitu trafił go. Nie wiadomo, czy uczestniczący we mszy ksiądz i wierni ucierpieli.

Eksplozja w Bejrucie. Ponad 100 ofiar wybuchu

Wybuch w stolicy Libanu spowodował śmierć ponad stu osób. Oprócz nich jest kilka tysięcy rannych i wielu zaginionych. Fala uderzeniowa zniszczyła budynki w promieniu kilku kilometrów. Z najnowszych danych wynika, że eksplodowała saletra sodowa, która rok temu została skonfiskowana i przechowywano ją w magazynie. Nie podano jednak oficjalnej przyczyny tragedii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
Franek
2 lata temu
Niesmaczne zarzuty przeciw duchownym.
Franek
2 lata temu
Gracjan Golata by stał i gapił się co dalej.Szkoda dalej pisać bo zaraz cenzura.
NH4NO3
2 lata temu
Nie saletra sodowa a saletra amonowa. I nie od roku magazynowana a od sześciu. Ale reszta informacji prawdziwa. Saletra wybuchła.
Viper
2 lata temu
Dla mnie przypomina to scenę z horroru kiedy ksiądz odprawiając egzorcyzmy próbuje wypędzić szatana a ten ujawnia swą moc.
Lotnik
2 lata temu
...jak ja bym tak reagował chcąc wyjść z korkociągu ...byłoby po mnie....uczyli co robić i że można 8 zwitek zrobiłem 16...fakt samolot nie reagował...byłem uparty i spokojny..trud opłacił się...po mału zaczoł reagować i zwalniał obroty aż ustaneły...zaciągnołem drążek na max...gaz max...zemdlałem...obudziłem się na wznoszeniu trochę pod kątem...poprawiłem ..wyrównałem i dobrze...żyje..hihi...ale jak bym taki szybki był jak ten klecja to amen w pacieżu...pajace...komedianci..
Historyk
2 lata temu
...zesr,ał się...a niby z nimi Bóg ...i pytali którz przeciwko....ach...biedny Ziuk wygrał a oni że jakiś ks. Skorupko...tak wy widzicie do czego się nadaja...
Katolik
2 lata temu
No tak jest okazja dowalić księdzu Niładnie😒
psycholożka
2 lata temu
Pewnie pomyślał czym "zasłużył" na taką karę boską?
Robson
2 lata temu
Prawdziwy ksiądz by nie uciekł
Ksiądz
2 lata temu
Prawdziwy ksiądz by nie uciekł
Zenon
2 lata temu
"...Przebywający na ołtarzu ksiądz uciekł w obawie o własne życie.Przestraszony siłą wybuchu ksiądz uciekł sprzed ołtarza, trzymając kadzidło..." Ksiądz nie stoi na ołtarzu ale jaki autor taki artykuł... Autor na pewno by nie uciekał. Stał by na miejscu spokojnie...
Polak
2 lata temu
"Przestraszony siłą wybuchu ksiądz uciekł sprzed ołtarza, trzymając kadzidło." ... autor tego artykułu na pewno by twardo stał.. jaki autor taki artykuł.
qqqq
2 lata temu
" Przebywający na ołtarzu ksiądz uciekł w obawie o własne życie " kużwa kto to pisze?
spostrzeżenie
2 lata temu
gdyby został na miejscu nic na niego by nie spadło
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić