Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Kanibal w Berlinie? Policja ujawniła przerażające podejrzenia

9

Do zatrzymania 41-latka doszło w Berlinie. Jak potwierdził przedstawiciel niemieckiej prokuratury, mężczyzna miał popełnić morderstwo na tle seksualnym. Funkcjonariusze policji podejrzewają też, że Stefan R. dopuścił się kanibalizmu.

Kanibal w Berlinie? Policja ujawniła przerażające podejrzenia
Zdjęcie ilustracyjne (Getty Images, Alex T.)

Według ustaleń "Bild" Stefan R. pracował jako nauczyciel matematyki i chemii w szkole średniej. Ze swoją przyszłą ofiarą miał kontaktować się m.in. przez czat na portalu dla osób homoseksualnych. Ostatecznie mężczyźni umówili się na spotkanie.

Morderstwo w Berlinie. Kim była ofiara Stefana R.?

Portal RBB24 podaje, że ofiarą Stefana R. miał być 44-letni monter Stefan T. Mężczyzna zaginął 5 września po tym, jak wyszedł późnym wieczorem ze swojego mieszkania w dzielnicy w berlińskim okręgu Lichtenberg. Od tamtej pory jego los pozostawał nieznany.

Zaginięcie Stefana T. zostało zgłoszone przez jego współlokatorów. Do przełomu w sprawie doszło dopiero 8 listopada, kiedy w parku Schoenerlinder Chaussee przypadkowo odnaleziono kość nogi. Badania wykazały, że należała ona do Stefana T.

Zobacz także: Zobacz też: Brutalne morderstwo rodziny mormonów

Śledztwo doprowadziło policjantów do Stefana R. 41-latek mieszkał w dystrykcie Pankow i – jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, którzy sprawdzili jego wyszukiwania internetowe – interesował się kanibalizmem.

Stefan R. został aresztowany pod zarzutem morderstwa na tle seksualnym. Ponieważ kość nogi Stefana T. była całkowicie pozbawiona mięsa, śledczy podejrzewają, że doszło także do aktu kanibalizmu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić