o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Tą zbrodnią żyją Stany. Właśnie ujawniono motym. Aż trudno w to uwierzyć...

35
Podziel się

Morderstwem 24-letniej Sydney Loofe z Lincoln, w stanie Nebraska żyła cała Ameryka. Dziewczyna umówiła się na randkę, z której nigdy nie wróciła. Motywy jej morderców na jaw wychodzą po trzech latach.

Tą zbrodnią żyją Stany. Właśnie ujawniono motym. Aż trudno w to uwierzyć...
Sydney Loofe (Archiwum prywatne)
bDyzYLMB

Sydney Loofe w listopadzie 2017 roku umówiła się na randkę z Tindera. Nigdy z niej nie wróciła, a 19 dni później znaleziono jej poćwiartowane ciało w workach na śmieci wyrzuconych na polu.

Za okropną zbrodnię odpowiadają Aubrey Trail oraz jego partnerka Bailey Boswell. Para długo tłumaczyła się tym, że do śmierci dziewczyny poszło podczas niebezpiecznych zabaw seksualnych, na które ta się miała zgodzić i otrzymać za to zapłatę.

bDyzYLMD

Okazało się, że para od dawna planowała morderstwo. Stacja FOX 42 opublikowała zeznania dwóch kobiet, które umawiały się z parą. Miały one dołączyć do "kultu czarownic", który stworzyła dwójka morderców.

To głównie Bailey umawiała się na randki. Wybierała kobiety, które miały słabą sytuację finansową, obiecywała im pomoc, a później oferowała pieniądze w zamian na korzyści seksualne. Panowały rygorystyczne zasady relacji. "Złapane" przez nich kobiety miały obowiązek meldowania się co 3 godziny, czy informowania o każdej rzeczy, którą aktualnie robią.

bDyzYLMJ

Zarówno Aubrey jak i Bailey mieli dzielić się z kobietami fantazjami o morderstwie. Miało im ono zapewnić "supermoce" takie, jak czytanie w myślach.

Z zeznań jednej z kobiet, która umawiała się z parą wynika, że oboje zafascynowani byli przemocą. Szczególnie Bailey, która kazała swojemu partnerowi zadawać ból innym kobietom, a im krzyczeć. Jedna z nich opowiada w zeznaniach, że "wysiadła z bólu".

FOX 42 informuje również, że para miała wciągnąć w morderstwo jeszcze jedną osobę. Kobieta nie zgodziła się. Mordercy stworzyli seksualną "sektę", gdzie najważniejszym celem było morderstwo. Miało zapewnić im supermoce, długowieczność, czy nieskończone siły.

bDyzYLMK

Mordercy najprawdopodobniej usłyszą wyrok kary śmierci. Mężczyzna sam o nią poprosił przysięgłych tłumacząc to tym, że skoro zabrał życie, jest gotowy oddać swoje. Zeznawał też, że jego partnerka jest niewinna, choć ta została uznana winną morderstwa pierwszego stopnia.

Zobacz także: Szpitale polowe w senatoriach? Prof. Andrzej Matyja o walce z koronawirusem
bDyzYLNe
KOMENTARZE
(35)
46-letni
3 miesiące temu
tylko kara śmierci
Pytam
3 miesiące temu
W USA dostaną "w czapę", w Polsce dostaliby max 25 lat a jeśli mieli by odpowiednie koneksje z "nadzwyczajna kastą" to tylko "psychiatryk".Tak na marginesie co dzieje się z osławionym Kajetanem, czy przyjęto wersję sprawy ciągnącej się w nieskończoność czy może już "odpoczywa" w zakładzie psychiatrycznym?
Anna
3 miesiące temu
Na stronie głównej jest "mowyt", a jak się kliknie na artykuł to jest "motym". Wake up, proszę wypić kawę!
bDyzYLNf
ewa
3 miesiące temu
oni są tacy paskudni, że żadna finanse nie skłoniłyby mnie do seksualnych zabaw z nimi. Blee. Szkoda dziewczyny.
asdf
3 miesiące temu
Kogo te kobiety szukają na tych tinderach? Ja pół roku mam tam profil i żadna nawet do mnie napisać nie chce. Widać zbyt nudny jestem. A z psychopatami i mordercami to chętnie się umawiają.
Najnowsze komentarze (35)
stevan
3 miesiące temu
W Polsce daliby z 5 zł sędziemu i...
Natks
3 miesiące temu
NO CÓŻ, USA, TINDER I WSZYSTKO JASNE, TYLE W TEMACIE.
Natks
3 miesiące temu
NO CÓŻ, USA, TINDER I WSZYSTKO JASNE, TYLE W TEMACIE.
ilm
3 miesiące temu
a dlaczego nikt nie sprawdza prawdziwej dzialalnosci sekty w sobotce????
xxx
3 miesiące temu
a morderca dżona lenona żyje już 40 lat w pace i ma sie dobrze
Buba
3 miesiące temu
LUDZIE MORDUJĄ SIĘ Z RÓŻNYCH POWODÓW ALE TO CO DZIEJE SIĘ W USA TEGO NIE MA NIGDZIE NA ŚWIECIE. OBRZYDLIWY "DEMOKRATYCZNY " KRAJ TRZECIEGO ŚWIATA.
frererrr
3 miesiące temu
To jest tak zwana wolność seksualna w stanach promowana ze skrzywieniami. Bardzo przykre,że tak łatwo dajemy sie uprzedmiotowić i żyć iluzja, że sex=miłość. Niestety wolna miłość rodzi więcej problemów niż szczęścia
USA
3 miesiące temu
Taka glosna sprawa , kora zyje cala Ameryka , A ja o nie nie slyszalem !!!!!!!!!!!!!!!!
bDyzYLMX
Max
3 miesiące temu
Trump przwrócił w USA wykonywanie kary śmierci, więc mam nadzeję, że za to bestialstwo się załapią!!
Marietta
3 miesiące temu
Kara śmierci jest sprawiedliwa bo po co utrzymywać przez całe życie na koszt podatnika Lepiej tę kasę w coś lub kogoś zainwestować
Janek dlugi
3 miesiące temu
Kara adekwatna do czynu śmierć za śmierć
Gość
3 miesiące temu
Boże jakie potwory widać odrazu po oczach, że samo zło.Nie powinni ujrzeć światła dziennego odrazu likwidacja całkowita, ale nie szybką powinni być ćwiartowani tak samo jak ta biedna dziewczyna.Szkoda,ze takie zwyrodnialców zamieszkują naszą planetę.
Loczek
3 miesiące temu
Tylko, że u nas kara śmierci, byłaby faktycznie karą, bonu nas więźniowie mają świetne warunki do robienia niczego do końca życia. W stanach kara śmierci, to jest łaska.
S.Wawelski
3 miesiące temu
Takie lanie wody. Wiadomo ze to sà "narzédzia" nie ludzie I Szef czy szefy nigdy nie sà nazwani.No I jak zwykle £ubianka sié rozszala£a co znaczy ze fbi nacisnè£o na odcisk....
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić