o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Kardynał sprzeciwił się szczepieniom. Walczy o życie podłączony do respiratora

440
Podziel się

Kardynał Raymond Burke, były arcybiskup St. Louis, wcześniej powtarzał teorie spiskowe na temat szczepionek i radził swoim wiernym, aby nie ufali rządowym programom. Teraz duchowny sam zachorował na COVID-19, a jego stan wymagał podłączenia do respiratora.

Kardynał sprzeciwił się szczepieniom. Walczy o życie podłączony do respiratora
Kardynał został mianowany przez Benedykta XVI. (Wikipedia)
bESiXNLV

Kardynał Raymond Leo Burke to zadeklarowany konserwatysta, który w trakcie pandemii wielokrotnie podejmował temat koronawirusa. Duchowny był sceptycznie nastawiony do wprowadzanych obostrzeń i programu szczepień uważając te środki za działania "totalitarne".

Kardynał podłączony do respiratora

Na Twitterze Burke'a w sobotę pojawił się post, że kardynał został przyjęty do szpitala. Cierpi na COVID-19, a jego stan był na tyle poważny, że został podłączony do respiratora.

bESiXNLX

W poście napisano również, że Burke modlił się za tych "cierpiących na wirusa". Kilka dni wcześniej, 10 sierpnia duchowny wyznał, że ma koronawirusa, ale czuje się świetnie i "otrzymuje doskonałą opiekę medyczną".

Proszę, módlcie się za mnie, gdy zaczynam zdrowienie. Zaufajmy Opatrzności Bożej. Niech cię Bóg błogosławi - napisał.

Kardynał twierdził w zeszłym roku, że wszelkie potencjalne nakazy szczepień wprowadzone przez stany USA "naruszają integralność ich obywateli". Dodał także, że mają one oznaki "totalitaryzmu".

bESiXNMd
Chociaż państwo może zapewnić rozsądne regulacje dotyczące ochrony zdrowia, nie jest ostatecznym "dawcą" zdrowia. Bóg jest. Cokolwiek państwo proponuje, musi szanować Boga i Jego Prawo – powiedział na Rome Life Forum we Włoszech w maju zeszłego roku.

Kardynał Raymond Burke Kardynał Raymond Burke powiedział, że COVID-19 został wykorzystany przez niektóre siły "w celu realizacji ich zła". Dodał, że brzydzi się na myśl, że szczepionka Johnson&Johnson mogłaby być wprowadzona do ciała. Duchowny wierzył bowiem, że preparat został przygotowany z abortowanych płodów.

Myśl o wprowadzeniu takiej szczepionki do organizmu jest słusznie odrażająca - mówił kardynał.
bESiXNMe
Zobacz także: Obejrzał materiały TVP o Tusku. Jarosław Gowin komentuje wprost
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESiXNMy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(440)
Gość.
3 miesiące temu
Pandemia bzdur... Nawet laik medyczny zauważy scieme ... Grype i jej odmiany nawet bardzo grozne zmienili w covida po to żeby zaszprycowac ludzi... Oni tłuką kase a poszczepiency z powiklaniami zostaną tylko z modlitwą do stwórcy ... Wzieliscie albo wezmiecie ten preparat tylko na swoją odpowiedzialnosc bo nawet jak bedziecie mieli komplikacje po tych tak zwanych szczepieniach to i tak powiedzą że nie bylo związku przyczynowo skutkowego ze szczepionką... Propaganda dziala ale tylko na nielogicznie myslących.
Gość.
3 miesiące temu
Sezon grypowy dopuero sie zacznie a wy już scieme walicie... Podejrzewam że dał sie zaszprycowac.... Teraz każdego z komplikacjami po igle bedzie wrzucac do jednego worka znowu....?
RedPill
3 miesiące temu
Coraz bardziej groteskowe i zabawne serwujecie te bajeczki☺
bESiXNMz
edi
3 miesiące temu
Badaia nad Polskim lekarstwem wstrzymuje minister zdrowia, jednoczesnie Izrael melduje ze ma lekarto na wirusa...przypadek...nie wszystkie Polskie wynylazki laduja tam wbrew ynalazcom
K.Krawczyk
3 miesiące temu
Krzysztof zaufał w pełni zaszczepiony ZMARŁ .
XMEN
3 miesiące temu
A teraz napiszcie o NOPach i ich cierpiacych rodzinach ze dali sie zaszprycowac
Tryptofan
3 miesiące temu
Zapraszam do mnie na jedno z warszawskich osiedli. Tu nie ma "pandemii". Wszyscy normalnie chodzą, żyją, funkcjonują. Nikt z moich znajomych czy rodziny, również seniorzy, nie zmarł. Chorowało niewiele osób, większość raczej lekko lub wręcz bardzo lekko. A pewnie połowa z nich nie jest zaszczepionych. Poza tym w miejscowościach wypoczynkowych, czy to w górach, czy nad morzem, też pomoru żadnego nie widać. Ludzie wypoczywają, jeżdżą pociągami, mieszkają na kwaterach itd. i jakoś stosu trupów na ulicach nie widać. Gdyby nie te maseczki, to w ogóle można by pomyśleć, że wszystko jest w normie.
Stop
3 miesiące temu
propagandzie! A kto wie, co by się z nim stało po szczepionce? A respirator niszczy płuca. Jakieś konowaly go lecza. To chyba zemsta za to, że prawdę glosil.
uvgg
3 miesiące temu
Naiwni uwierzą w każdą bajeczke
gość
3 miesiące temu
odzrzuć leczenie ,zaufaj
Kix
3 miesiące temu
U Jezusa nie ma wirusa. Wszystkim z takim podejsciem zycze korony w nie najgorszym stadium, ale takim zebyscie sie martwili czy przezyjecie.
CZYM JEATCOVI...
3 miesiące temu
Jeśli nr 1 jest poprawny i nie możemy znaleźć wirusa w plwocinie chorych ludzi, to na podstawie jakich dowodów uważamy, że wirus jest niebezpieczny, a nawet śmiertelny? Jeśli nr 2 jest poprawny, to w jaki sposób wirus przenosi się z osoby na osobę? Mówi się nam, że wyłania się z komórki, aby zarażać innych. Dlaczego więc nie można go znaleźć? Wreszcie, kwestionowanie tych technik wirusologicznych i wniosków nie jest kwestią rozpraszającą lub dzielącą. Rzucenie światła na tę prawdę jest niezbędne, aby powstrzymać to straszne oszustwo, z którym boryka się ludzkość. Ponieważ, jak teraz wiemy, jeśli wirus nigdy nie został wyizolowany, zsekwencjonowany ani wykazany jako wywołujący chorobę, jeśli wirus jest wyimaginowany, to dlaczego nosimy maski, dystansujemy się społecznie i wsadzamy cały świat do więzienia? Wreszcie, jeśli patogenne wirusy nie istnieją, to co trafia do tych strzykawek, czym jest [produkt] błędnie nazywany „szczepionkami” i jaki jest ich cel? To naukowe pytanie jest najpilniejsze i najbardziej aktualne w naszych czasach
Ten 'swiety'...
3 miesiące temu
mam nadzieje, że trafi do bram
bESiXNMr
Jezus
3 miesiące temu
nie walczy tylko jest w dobrym stanie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić