Katana kontra broń palna. Kamera nagrała krewkich kierowców z USA

12

Amerykanie słyną ze swojego temperamentnego podejścia do życia. Najlepszym tego przykładem była sprzeczka kierowców na jednej z ulic w Portland. Rozwścieczeni mężczyźni postanowili sięgnąć po przedmioty do samoobrony.

Katana kontra broń palna. Kamera nagrała krewkich kierowców z USA
Pomiędzy mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań (Twitter)

Sprzeczki kierowców są nieodłącznym elementem jazdy po drogach na całym świecie. Niewiele trzeba, aby pomiędzy kierującymi pojazdy doszło do mniejszego lub większego nieporozumienia. Pozornie niewinne sprzeczki przekształcają się niekiedy w coś większego.

Do nietypowej sceny doszło na jednej z ulic w amerykańskim mieście Portland. Jeden z internautów zamieścił w sieci nagranie wideo, na którym widać sprzeczkę drogową dwóch temperamentnych Amerykanów. Nie wiadomo, co doprowadziło do ich kłótni, jednak ich wymiana zdań była niezwykle intensywna. Jeden z mężczyzn groził drugiemu samurajską kataną.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W pewnym momencie mężczyzna z mieczem postanowił się wycofać. Wtedy swoje prawdziwe oblicze pokazał drugi z awanturujących się. Nagle otworzył bagażnik i wyciągnął z niego długą broń palną. Na szczęście zdarzenie skończyło się na wzajemnych pogróżkach.

Zobacz także: Trzaskowski wzburzony. Tak ocenił działanie Dudy i PiS
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić