o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Uwaga! Szczepienia dla wszystkich chętnych Polaków. Podano datę

66
Podziel się

Szef rządu ogłosił, kiedy ruszą zapisy dla wszystkich Polaków, którzy chcą się zaszczepić. -Chcemy spowodować, żeby każdy obywatel powyżej 18. roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i od 10 maja zapisywać się na szczepienie - przekazał w poniedziałek 19 kwietnia premier Mateusz Morawiecki.

Uwaga! Szczepienia dla wszystkich chętnych Polaków. Podano datę
Premier Mateusz Morawiecki. (PAP)
bEEhghvp

Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej w Legnicy ogłosił, że chciałby, aby wszyscy Polacy, którzy chcą się zaszczepić, mogli to zrobić najpóźniej do sierpnia.

Jesteśmy dzisiaj w newralgicznym momencie procesu szczepień. Chcemy, żeby do 10 maja każdy obywatel powyżej 18 roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i zapisywać się na szczepienie i najpóźniej do sierpnia, żeby każdy mógł zostać zaszczepiony - mówił na konferencji premier Morawiecki.
bEEhghvr

Premier Morawiecki wyraził nadzieję, że wszyscy obywatele naszego kraju będą chcieli się zaszczepić. Szef rządu podkreślił skuteczność szczepionek w walce z pandemią, podając przykład Wielkiej Brytanii.

Mamy rosnącą nadzieję, że dzięki takim punktom szczepień, szczepień powszechnych, takich jak ten tutaj w Legnicy, będziemy mogli już wkrótce nie tylko przejść do kontrofensywy, ale spowodować, że pandemia naprawdę będzie coraz mniej dokuczliwa. A spadająca liczba nowych zakażeń będzie dawała nam możliwość odmrażania gospodarki - mówił premier.
bEEhghvx

Codziennie od 12 kwietnia do grup rejestrujących się na szczepienia dołącza kolejny młodszy rocznik. Od poniedziałku 19 kwietnia ruszyły zapisy dla rocznika 1968 (53 lata). We wtorek 20 kwietnia zapisać się będzie mógł rocznik 1969 (52 lata).

Aby zapisać się na szczepienie: zadzwoń na infolinię 989, skorzystaj z systemu e-rejestracji na stronie pacjent.gov.pl, lub wyślij SMS-a o treści SZCZEPIMYSIE na numer 880-333-333. Zapisów możesz dokonać także bezpośrednio w punkcie szczepień.

bEEhghvy
Zobacz także: Koronawirus zależy od pogody. Niezwykłe wyniki polskich badań
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEhghvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(66)
Polak
5 miesięcy temu
przestepcy niech sie szczepia Polaków zostawic !!
MJ58
5 miesięcy temu
Żal odchodzić,Ojczyzna w gruzach. Historia koła zatacza.
MJ58
5 miesięcy temu
Słuchamy "komentarz tygodnia"Witold Gadowski.
bEEhghvT
MJ58
5 miesięcy temu
Czyżby dochodziło do prykazu szczepienia. Pewnie będzie prykazem popielania ciała,Wodecki Królikowski,Krawczyk czy Lipko pochowani zgodnie z tradycją,Pokój Ich Duszom. Do czego to dochodzi,narody obudźcie się. Polsko dokąd idziemy.
proszęopomoc
5 miesięcy temu
zanim opowiem... chciałabym Przeprosić za ten komentarz...mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób. Wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ...jednak już nie wiem co robić. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem... Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii. Zostałam Bez Środków do Życia...staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie...Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie...Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę 'Minerały Świata'...Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę... Prosiłam ze Łzami w Oczach ale na nic się to nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: "Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem"... Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu... Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady... Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,,. Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić. Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji...pracowałam ,starczało na mieszkanie i skromne życie... Synek Nigdy nie chodził Głodny... Nocami płaczę bo już nie daje rady..ta sytuacja Mnie Przerasta,, jestem Załamana..czuję,że zawodzę jako matka... Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego Życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą... Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca...Życzę dobrego Wtorkowego Dnia.Ola z Torunia, SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7
czytelnik
5 miesięcy temu
Niech się nierząd szczepi, a obywateli zostawić w spokoju. Covid umarł, kryzys żyje , kto nie walczy ten nie żyje.
Nick
5 miesięcy temu
Czy wiecie że te wszystkie szczepionki to bomba z opóźnionym zapłonem? Ludzie włączcie myslenie, nie zachowujcie się jak stada owiec
Łysy
5 miesięcy temu
Usiądź Premierze i się zastanów , chodzisz do kościoła i przyjmujesz eucharystie ! Co Ty wyrabiasz ???
emerytka
5 miesięcy temu
A ja chcę drugą dawkę z Pfaizerem a nie AstryZeka(67lat) dlaczego ci co najpierw mieli w dup... szczepienia dziś nie dostają AstryZeka lecz te inne szczepionki,Wy potraficie nawet w szczepieniach podzielić ludzi
emerytka
5 miesięcy temu
A ja chcę drugą dawkę z Pfaizerem a nie AstryZeka(67lat) dlaczego ci co najpierw mieli w dup... szczepienia dziś nie dostają AstryZeka lecz te inne szczepionki,Wy potraficie nawet w szczepieniach podzielić ludzi
antysys
5 miesięcy temu
Kiedy paszporty i system kredytu społecznego ?
Iga
5 miesięcy temu
"Szef rządu ogłosił, kiedy ruszą zapisy dla wszystkich Polaków, którzy chcą się zaszczepić. -Chcemy spowodować, żeby każdy obywatel powyżej 18. roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i od 10 maja zapisywać się na szczepienie - przekazał w poniedziałek 19 kwietnia premier Mateusz Morawiecki." - czytamy w nagłówku. A poniżej : "Jesteśmy dzisiaj w newralgicznym momencie procesu szczepień. Chcemy, żeby do 10 maja każdy obywatel powyżej 18 roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i zapisywać się na szczepienie i najpóźniej do sierpnia, żeby każdy mógł zostać zaszczepiony - mówił na konferencji premier Morawiecki." To wreszcie OD 10 MAJA CZY DO 10 MAJA ???
Antoni
5 miesięcy temu
Jako wierny RP obywatel tego kraju ,przestrzegający konstytucję nie mam zamiaru wychylać się przed szereg a tym samym przed głową państwa. Czekam więc spokojnie na dzień, kiedy to Pan Prezydent i Pan premier raczą się "wyszczepić". Wtedy i ja razem z mini bardzo chętnie się zaszczepię,..ale pod warunkiem że razem, w tym samym dniu ,tym samym pomieszczeniu, szczepionką tej samej firmy pochodzącą z tej samej partii i tego samego pojemnika.
bEEhghvL
kris
5 miesięcy temu
Członkom Rządu, ich rodzinom i każdemu kto przyczynia się do szerzenia tej korona paranoi życzę szybkiego nowotworu i śmierci w bólach. Świadomie zniszczyliście gospodarkę państwa, gospodarstwa domowe, przyczyniliście się do nieuzasadnionej śmierci tysięcy ludzi. Uchwalacie przepisy i płacicie za bez karne mordowanie ludzi (tzw. ustawa dobrego samarytanina). Tyle kłamstw, bzdur, sprzecznych z logiką informacji, decyzji, oszustw, ile było w ciągu ostatnich siedemnastu miesięcy nie było widziałem całe życie. Na koniec jeden z wielu cytatów Premiera, odnoście przepisów które stanowi Rząd i parlamentarzyści: "to niesamowite, że ludzie są aż tak głupi że to przechodzi".
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić