Kempa zobaczyła, co zrobili Niemcy. Ależ się wściekła!

1290

Okładka niemieckiego magazynu queer "Siegessäule Magazin" wywołała ogromne poruszenie. Pojawiła się na nim brodata Matka Boska. Teraz głos w tej sprawie zabrała Beata Kempa, która nie kryje swojego oburzenia.

Kempa zobaczyła, co zrobili Niemcy. Ależ się wściekła!
Beata Kempa (PAP)

Na okładce grudniowego wydania niemieckiego magazynu "Siegessäule Magazin" pojawił się "wizerunek homoseksualnej Świętej Rodziny", o czym pisaliśmy. Na okładce pojawił się Riccardo Simonetti, ambasador osób LGBT przy Parlamencie Europejskim, przedstawiony jako...Matka Boska.

"Co z naszymi uczuciami religijnymi?"

W sieci zawrzało. Wierni nie zostawili na dziele suchej nitki.

Niestety później wszyscy geje i lesbijki są wrzucani do jednego wora z takimi idiotami - można było przeczytać w komentarzach.

Echa tej burzy nie cichną. Teraz w tym temacie postanowiła wypowiedzieć się posłanka do Parlamentu Europejskiego, Beata Kempa.

Kiedy zobaczyłam ten rysunek, byłam absolutnie zbulwersowana. Teraz powstaje pytanie: co z naszymi uczuciami religijnymi? Nasze wartości, wartości chrześcijan zostały bardzo brutalnie naruszone. Należy pamiętać, że to działa w dwie strony. Tego typu obrazy pokazują, jak bardzo wszelka ideologia antychrześcijańska będzie posuwać się coraz dalej - mówiła Kempa "Radiu Maryja".

Na drugiej okładce posunięto się jeszcze dalej. Aktywista pozuje na niej z drugim mężczyzną. Całość stanowią tęczowe barwy - symbol społeczności LGBT.

Temu na pewno trzeba położyć kres, czyli nie godzić się na tę nowomowę. Osobiście nie będę się na nią godzić. Nie będę stosować tych zaleceń, bo to są tylko jakieś zalecenia, a nie nakazy czy rozkazy. Jako chrześcijanie nie będziemy się do nich stosować – podkreśliła europoseł.

4 grudnia 2021 roku w Warszawie odbyło się spotkanie liderów europejskich partii konserwatywnych i prawicowych. Rozmawiano m.in.o współpracy i przyszłości Unii Europejskiej. Kempa mówiła wówczas, że "absurdy propagowane na Zachodzie muszą dojść do ściany i spotkać się z reakcją".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić