Oburzenie w Kielcach. "Bydlę, nie człowiek"

273

W centrum Kielc (woj. świętokrzyskie) doszło do bulwersującego zdarzenia. Kierowca seata pędził jak szalony na ul. Sienkiewicza. Mężczyzna przejechał psa i nawet się nie zatrzymał, by udzielić mu pomocy. Świadkowi zdarzenia udało się sfotografować sprawcę.

Oburzenie w Kielcach. "Bydlę, nie człowiek"
Kierowca seata przejechał psa i nawet się nie zatrzymał, by mu udzielić pomocy. (Facebook)

O sprawie informują mieszkańcy Kielc na jednej z grup w mediach społecznościowych. Kierowca samochodu marki seat jechał z dużą prędkością przez ul. Sienkiewicza. W pewnym momencie mężczyzna przejechał psa, który był na smyczy i nawet się nie zatrzymał, by udzielić mu pomocy. Zwierzę skomlało z bólu pół godziny. Świadkowi zdarzenia udało się sfotografować sprawcę.

Jak zaznaczono w poście wpis ma charakter ogłoszenia skierowanego do właścicieli psa. "Poszukiwani są właściciele pieska. Skontaktujcie się z nami" - czytamy we wpisie.

Internauci pytają w komentarzach, dlaczego post jest skierowany do właściciela psa, skoro pies był na smyczy. "Nie rozumiem postu, który został opublikowany, skoro pies był na smyczy to dlaczego poszukujecie właściciela psa?"- zastanawia się jedna z internautek.

Autor postu nie zdradza jednak szczegółów sprawy. "Jeśli dla kogoś nie wszystko jest jasne, to wybaczcie, ale z pewnych przyczyn nie możemy wszystkiego ujawnić" - czytamy na Facebooku. Nie wiadomo także, czy pies przeżył.

Wiadomo jedynie, że świadek zdarzenia wykonał "lepsze zdjęcie" sprawcy. Prawdopodobnie jednak z uwagi na okoliczności zdarzenia administratorzy grupy nie zdecydowali się na opublikowanie wizerunku mężczyzny.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wśród licznych komentarzy pod wpisem internauci negują zachowanie sprawcy, który nie zatrzymał się, by pomóc psu.

"Bydlę, nie człowiek", "Koszmar!", "Jak tak można przecież to żywe stworzenie", "Karma wróci i to szybko tak jak on tego psa przejechał" - czytamy w komentarzach.
Zobacz także: "Katastrofa środowiskowa". Wybrzeże Turcji odpycha turystów
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić