Kłodzko. Zdjął z zawiasów drzwi. Grozi mu 10 lat więzienia

119

Do włamania i okradzenia seniorki doszło w Kłodzku w woj. dolnośląskim. Żeby dostać się do mieszkania 90-latki, złodziej wyjął z zawiasów drzwi wejściowe. Następnie ukradł kilka tysięcy złotych, które starsza pani przechowywała pod poduszką.

Kłodzko. Zdjął z zawiasów drzwi. Grozi mu 10 lat więzienia
Złodziej najpierw zdjął z zawiasów drzwi, a następnie okradł mieszkanie 90-letniej seniorki (Policja Dolnośląska)

Jak podaje mł. asp. Przemysław Ratajczyk z KPP w Kłodzku, seniorka straciła łącznie 2,4 tys. złotych. Gdy tylko 90-latka zauważyła, że pieniądze zniknęły, natychmiast zgłosiła zdarzenie bliskim, a ci – odpowiednim służbom.

Włamał się do mieszkania seniorki. 90-latka straciła kilka tysięcy złotych

Funkcjonariusze policji przyjęli zgłoszenie i rozpoczęli czynności operacyjne. W ich toku ustalili, że sprawcą najprawdopodobniej jest 30-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego.

Zatrzymany 30-latek przyznał się policjantom do zarzucanych mu czynów. Mł. asp. Przemysław Ratajczyk potwierdził, że mieszkaniec powiatu kłodzkiego usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Za popełnione przestępstwo 30-latkowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 30-latek bronił się, dowodząc, że skradzione 90-latce pieniądze przeznaczył na codzienne potrzeby.

Zobacz także: Zobacz też: Oskarżenia o mobbing w nyskiej policji. Nowe fakty ws. policjantki
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić