aktualizacja 

Kobieta jechała przez Opole. Nagle na jej auto rzucił się "kaskader"

65

W sieci pojawiło się zaskakujące wideo z rejestratora jazdy. Kierująca, jadąca ulicami Opola, był świadkiem i zarazem uczestnikiem przedziwnej sytuacji. Na nagraniu widać, jak nagle z mroku wyłonił się mężczyzna, który zachowywał się nieobliczalnie.

Kobieta jechała przez Opole. Nagle na jej auto rzucił się "kaskader"
Nietypowa sytuacja nagrała się w całości (YouTube)

Niewątpliwie sytuacja, którą utrwaliła nagrywająca, była dla niej stresującym przeżyciem. Autorka po zarejestrowaniu materiału postanowiła przekazać go kanałowi STOP CHAM. Filmik został opublikowany na YouTube.

Zarejestrowane zdarzenie z pewnością można nazwać nietypowym. Kobieta stała na skrzyżowaniu dróg, a włączony kierunkowskaz wskazywał, że zaraz skręci w lewo. Wszystko działo się pod osłoną nocy. Nagle z mroku wyłonił się pieszy, który zaczął biec w kierunku autorki nagrania, nie zwracając uwagi na to, co dzieje się na jezdni.

Rozpędzony mężczyzna rzucił się na maskę samochodu nagrywającej. Sytuacja wyglądała na nieudolną próbę symulowania potrącenia. Pieszy zapewne nie zakładał, że "ofiara", którą wybierze nagra całą sytuację kamerą. Zdenerwowana kobieta po krótkiej wymianie zdań z "kaskaderem" zadzwoniła po policję. Po przybyciu mundurowych na miejsce łatwo było stwierdzić, kto był prowodyrem zdarzenia. Sprawca zamieszania swoim skokiem na szczęście nie uszkodził samochodu, ani nie spowodował żadnego uszczerbku na zdrowiu.

"Nareszcie historia z happy endem"

Policjanci dość szybko wyjaśnili, co było powodem dziwnego zachowania pieszego. Okazało się, że mężczyzna swój skok wykonał w stanie nietrzeźwości, dlatego przetransportowano go do izby wytrzeźwień. To właśnie tam spędził resztę nocy. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy, gdzie internauci nie ukrywali swojej radości z takiego obrotu spraw.

Nareszcie historia z happy endem - napisał internauta.
Przynajmniej dobre zakończenie tej przygody - stwierdził komentujący.
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić