Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

"Kobra" w akcji. Luksusowe auta i gotówka

26
Podziel się:

Mercedes za 100 tys. zł i bmw o podobnej wartości to dwa luksusowe samochody, które odnaleźli i zabezpieczyli policjanci z "Kobry". Auta skradziono w kwietniu w woj. mazowieckim.

"Kobra" w akcji. Luksusowe auta i gotówka
Skuteczna akcja policji. Odzyskano luksusowe auta (Policja)

Policjanci z operacyjnej grupy "Kobra" dowiedzieli się, gdzie najprawdopodobniej znajdują się dwa kradzione samochody oraz kto przyjął je na przechowanie. Ustalenia udało się szybko potwierdzić i odzyskać auta. Jak do tego doszło?

Funkcjonariusze dokładnie przeanalizowali wszystkie zgromadzone informacje i przystąpili do działania. Pierwszym krokiem było sprawdzenie, czy samochody marki mercedes i bmw znajdują się we wskazanym miejscu.

Kiedy namierzono pojazdy, samochody zostały bardzo dokładnie sprawdzone. Jak się okazało, pochodziły z kwietniowych kradzieży z włamaniem z Bonia i Bielan. Oba auta są warte po 100 tys. zł. Mercedes i bmw zostały zabezpieczone przez policjantów.

Samochody i gotówka

W dalszej kolejności policjanci dotarli do 39-latka, który okazał się podejrzanym o paserstwo tych samochodów. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli dokumenty oraz 12 tys. zł w gotówce. 39-latek został tymczasowo zatrzymany.

Dochodzeniowcy z wydziału do walki z przestępczością samochodową zgromadzili materiał dowodowy i na jego podstawie przedstawili zatrzymanemu dwa zarzuty paserstwa odzyskanych aut. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.

Zobacz także: Czas na zaciskanie pasa? PiS przed trudnym egzaminem
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Czorteks
3 miesiące temu
To auto na zdjęciu jest warte - o ile nie mmiało wypadku - z 30 tysięcy. Mówienie o struclu 12-letnim, jako o luskusowym dowodzi, że artykuł był pisany przez dozgonnego fana b,m,wuu , hahaha.
Polacy uważaj...
3 miesiące temu
Dzicy z PiS okradają nas od 7 lat i kary na nich nie ma. Mały człowieczek odchodzi z rządu żeby uciec i nie ponieść kary. Jeśli już nie jest w rządzie, niema żadnych podstaw żeby go ochraniała policja. Jemu nikt nie zrobi krzywdy. Pójdzie siedzieć i straci wszystko co ma jeśli sąd tak zasądzi.
Pul
3 miesiące temu
Niech sprawdzą ul.Podchorążych Iwicką Stępińską w Warszawie to zgłębie przechowywanie skradzionych samochodów przez ukraińców gruzinów i innych nacji z terenów ZSRR
stary
3 miesiące temu
HA,HA,HA 12 tysięcy.
Olaf
3 miesiące temu
Ruscy mówią, że "głód jest nadzieją" licząc na wywołanie światowego głodu i zmuszeniu Zachodu do ustępstw. Uważam, że to jedyne prawdziwe co ruski powiedział. Tak, głód jest nadzieją cywilizowanego świata - głód w rosji i to taki aby jedynym co kacapa będzie zajmowało i to cały dzień to to, jak przeżyć do dnia następnego. Mają żreć kaszę z lebiodą, a sól do kaszy ma być niewyobrażalnym luksusem. Kacapy przeżyją, to naród rabów, niewolników, zegnie kark i się nie zbuntuje. Wtedy rosja będzie bezpieczna - nie będzie zagrażała cywilizowanemu światu.
Winicjusz(5)
3 miesiące temu
Ojciec Rydzyk nigdy by się nie stoczył tak nisko, aby kraść auta lub kupować za grosze od pasera. Jeśli potrzebuje niezłej furki, to apeluje do bezdomnych, i ma - od razu dwa...
gef
3 miesiące temu
Jakoś teraz media pomijają, że wiele skradzionych aut lądowało na Ukrainie, no ale skoro obecnie Ukraińcy są naszymi najlepszymi przyjaciółmi, to nie wypada o takich drobnostkach pisać...
Ironik
3 miesiące temu
Jeżeli luksusowy samochód wart jest 100 tys. to coś nie halo z tym luksusem:)
KOMANDOR RP
3 miesiące temu
Jak nie bać się złodziej wystarczy nie kraść pracując uczciwie nigdy nie kupisz auta za setki tysięcy
Komandor
3 miesiące temu
Kler politycy okradają Polaków to złodzieje niech okradają złodziej polityków i kleru
gargamel
3 miesiące temu
biednenu nie zabrali ha ha ha
Andrzej Flory...
3 miesiące temu
Jaki luksus, to mniej niz $25.000?
Wieśniak
3 miesiące temu
To jakaś.plotka prawdziwe głowy są.chronione przez policję to jedna banda
Zibb
3 miesiące temu
Sukces, sukces!!! Mercedes i BMW po 100 tyś PLN to są "super" auta. Zapewne z przebiegami pow. 200 tys. km.No to nasza policja zadziałała! Odzyskali szmelc. Gratulacje 🤣🤣🤣
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić