List żony do męża. Smutny widok w lesie na Pomorzu

323

Leśnicy z Nadleśnictwa Kościerzyna natrafili na nietypowe znalezisko w lesie. To uroczy liścik kochającej żony do męża. Mniej uroczy jest jednak fakt, że wiadomość znajdowała się w... śmieciach, schowanych wśród drzew.

List żony do męża. Smutny widok w lesie na Pomorzu
Nietypowe znalezisko w leśnych śmiechach (Facebook, Lasy Państwowe)

Do nietypowej sytuacji doszło w środę 1 września w Nadleśnictwie Kościerzyna. O wyjątkowym odkryciu poinformowały na Facebooku Lasy Państwowe.

Romantyczny list... w leśnych śmiechach

Mam nadzieję, że dzień szybko ci zleciał, bo mi na pewno będzie się dłużyć bez ciebie. Kocham cię mężu - brzmi treść odręcznie napisanej wiadomości znalezionej w lesie.

Romantyczny list powoduje uśmiech na twarzy, jednak wrażenie psuje fakt, że notatka została znaleziona w workach ze śmieciami, schowanymi w lesie wśród świerków. Leśnicy potraktowali znalezisko z przymrużeniem oka, ale wykorzystali sytuację do unaocznienia problemu zaśmiecania terenów leśnych.

Żono, o ile rozpoznajesz charakter swojego pisma oraz treść liściku informujemy, że Twój mąż bawił się raczej dobrze. Z głodu nie cierpiał. Rozłąkę umilał sobie różnymi trunkami o wszelakiej mocy. Doradź mu też aby mniej palił bo to i niezdrowe i drogie - napisano na fanpage'u Nadleśnictwa Kościerzyna.

"A no i oczywiście pogratuluj mu wspaniałego pomysłu wyrzucenia tych wszystkich resztek do lasu" - dodali leśnicy w poście. Jako że do odkrycia doszło w pierwszy dzień roku szkolnego, Lasy Państwowe potraktowały je jako pouczającą lekcję dla młodzieży: "Pierwsza lekcja z Kościerzyny: nie wyrzucamy śmieci do lasu!" - czytamy na Facebooku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Śmieci utrapieniem w Tatrach. "To się nie mieści w mojej głowie"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić