Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

List żony do męża. Smutny widok w lesie na Pomorzu

135
Podziel się:

Leśnicy z Nadleśnictwa Kościerzyna natrafili na nietypowe znalezisko w lesie. To uroczy liścik kochającej żony do męża. Mniej uroczy jest jednak fakt, że wiadomość znajdowała się w... śmieciach, schowanych wśród drzew.

List żony do męża. Smutny widok w lesie na Pomorzu
Nietypowe znalezisko w leśnych śmiechach (Facebook, Lasy Państwowe)

Do nietypowej sytuacji doszło w środę 1 września w Nadleśnictwie Kościerzyna. O wyjątkowym odkryciu poinformowały na Facebooku Lasy Państwowe.

Romantyczny list... w leśnych śmiechach

Mam nadzieję, że dzień szybko ci zleciał, bo mi na pewno będzie się dłużyć bez ciebie. Kocham cię mężu - brzmi treść odręcznie napisanej wiadomości znalezionej w lesie.

Romantyczny list powoduje uśmiech na twarzy, jednak wrażenie psuje fakt, że notatka została znaleziona w workach ze śmieciami, schowanymi w lesie wśród świerków. Leśnicy potraktowali znalezisko z przymrużeniem oka, ale wykorzystali sytuację do unaocznienia problemu zaśmiecania terenów leśnych.

Żono, o ile rozpoznajesz charakter swojego pisma oraz treść liściku informujemy, że Twój mąż bawił się raczej dobrze. Z głodu nie cierpiał. Rozłąkę umilał sobie różnymi trunkami o wszelakiej mocy. Doradź mu też aby mniej palił bo to i niezdrowe i drogie - napisano na fanpage'u Nadleśnictwa Kościerzyna.

"A no i oczywiście pogratuluj mu wspaniałego pomysłu wyrzucenia tych wszystkich resztek do lasu" - dodali leśnicy w poście. Jako że do odkrycia doszło w pierwszy dzień roku szkolnego, Lasy Państwowe potraktowały je jako pouczającą lekcję dla młodzieży: "Pierwsza lekcja z Kościerzyny: nie wyrzucamy śmieci do lasu!" - czytamy na Facebooku.

Zobacz także: Śmieci utrapieniem w Tatrach. "To się nie mieści w mojej głowie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(135)
j.g
rok temu
Wywalają do lasu bo taniej nie płaca za śmieci.Są tacy.
Jan Nowak
rok temu
Śmiecimy, czy sprzątamy po sobie (w sensie: segregujemy śmieci) to już nie ma znaczenia. Może w umysłach niektórych, którzy się jeszcze łudzą, że można coś jeszcze zmienić, uratować... Jako gatunek jesteśmy skończeni. Wyginiemy jak dinozaury. One przez przypadek z kosmosu, my sami przez siebie. Szkoda, że pociągniemy za sobą tyle różnych gatunków... Ja też za to odpowiadam. Ty też. My wszyscy jesteśmy winni. Dlatego musimy odejść. Nic już nie można zrobić. Przykre.
Yogi
rok temu
Należało by zadać głośne pytanie : dlaczego chorujemy ? I od razu na nie odpowiedzieć - bo jesteśmy głupi. Za miejsce do życia wybraliśmy sobie wysypisko Europy a wiadomo, że na wysypisku nie da się żyć ani długo , ani zdrowo.
Yogi
rok temu
Prości ludzie nie rozumieją złożonych mechanizmów zależności jakości życia na szanse przetrwania gatunków ale już Kaczyński zauważył nadrzędną rolę czynnika korzyści finansowych przed podjęciem decyzji wyborczych, bez względu na ideologię i status wyborcy. Dziewięćdziesiąt procent polityków robi to dla pieniędzy a dziesięć z nudów albo dla zabawy. Śmieci również powinny opłacać się wszystkim.
Aaa
rok temu
Jakiś śmiszny pisał.
Yogi
rok temu
Na każdym opakowaniu jednorazowym powinien być napis : to opakowanie jest własnością zakładu komunalnego - brak zwrotu po zużyciu podlega karze grzywny.
Yogi
rok temu
Osoba, która znajdzie śmieci i udowodni ich pochodzenie powinna otrzymać wynagrodzenie z kary, którą zapłaci wyrzucający. Czynnik korzyści miałby dużą przewagę nad czynnikiem obojętności wśród ludzi. Za palenie śmieci to samo. To może być kiedyś piękny i czysty kraj - co z tego, że skarżypytów, jeśli nie ma innego sposobu ?
Yogi
rok temu
razem z kwitem za wodę albo prąd - kwit na śmieci.Wyrzucanie śmieci nie tam, gdzie są przypisane powinno być nazwane kradzieżą i tak traktowane przez prawo. Za kradzież niedopałka 200 zł np.
Konar
rok temu
W dodatku nie posortowane....
żona
rok temu
kochająca żona napisała liścik do męża, ale mąż nie jest kochający i wyrzucił do śmieci liścik
gosc
rok temu
wg mnie to list morderczyni a nie pożegnalny.
KAT
rok temu
Powinien zebrać wszystkie śmieci gołymi rękoma i być podczas tego zbierania batożony.
Kosmita
rok temu
Piętnować takich mieszkańców naszego kraju niedługo środowisko naturalne mało będzie się ŕóżnić od śmietnika a ile jest w glebie.
czepialski
rok temu
nieszczęściem Ziemi jest człowiek...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić