Kolizja policjantów z samochodem nauki jazdy we Wrocławiu. Film trafił do sieci

51

Do niecodziennego zdarzenia doszło we Wrocławiu. Na filmiku, który został opublikowany na kanale "Stop Cham" na YouTube, widzimy, że doszło do zderzenia samochodu nauki jazdy z radiowozem, który jechał na sygnale świetlnym i dźwiękowym, a do tego miał włączony kierunkowskaz.

Kolizja policjantów z samochodem nauki jazdy we Wrocławiu. Film trafił do sieci
Kolizja policji z nauką jazdy we Wrocławiu. Szokujący film trafił do sieci (YouTube)

Moderatorzy profilu "Stop Cham" na YouTube publikują rozmaite filmiki, jakie otrzymują od kierowców. Piętnują nieprzestrzeganie przepisów. Nagrania pochodzą w większości z kamerek samochodowych. Niektóre z zarejestrowanych sytuacji mogą sprawić, że nasze ciśnienie będzie wyższe.

Tym razem opublikowano filmik z Wrocławia. Widzimy, że doszło do zderzenia pojazdu nauki jazdy z policją. Radiowóz jechał na sygnale świetlnym i dźwiękowym, miał włączony prawy kierunkowskaz.

Problem w tym, że kursant nauki jazdy nie miał jak zareagować, ponieważ policjant wykonał gwałtowny skręt w lewo ze środkowego pasa. I w tym właśnie momencie doszło do zderzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kierowca nie przewidział jednego. Za tę propozycję trafił do aresztu
Ciężko powiedzieć kto był sprawcą - radiowóz jechał na sygnale świetlnym i dźwiękowym, miał włączony prawy kierunkowskaz, jednak sam manewr zmiany pasa (próba skrętu w prawo w boczną ulicę, dokonany z lewego pasa drogi) nie pozostawił kierowcy samochodu osobowego możliwości uniknięcia kolizji - czytamy w opisie filmie na YouTube.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kolizja Policji z nauką jazdy we Wrocławiu #1392 Wasze Filmy

Internet reaguje na nowy film. Wskazują winnego

Film, który został opublikowany na kanale "Stop Cham", wzbudził duże emocje. Internauci podkreślają przede wszystkim fatalne zachowanie policyjnego samochodu, który doprowadził do zderzenia.

Policjant za kierownicą mistrz świata, w życiu bym nie pomyślał, że wykona taki manewr - podkreśla internautka. - Uprzywilejowanie uprzywilejowaniem, ale to nie powód do tak rażącego łamania przepisów. Moim skromnym zdaniem całkowitą winę ponoszą tutaj policjanci - dodaje kolejna osoba.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić