Kompletnie pijany wjechał na hulajnodze pod samochód. Nagranie z Mazowsza

105

Mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się we wtorek na Mazowszu. Pijany mężczyzna na hulajnodze zderzył się czołowo z samochodem. Wszystko nagrała zamontowana w pojeździe kamera.

Kompletnie pijany wjechał na hulajnodze pod samochód. Nagranie z Mazowsza
Mężczyzna wjechał na hulajnodze pod koła samochodu (YouTube)

Wstrząsający wypadek miał miejsce w Piastowie pod Warszawą. Kierujący hulajnogą mężczyzna w pewnym momencie zjechał z chodnika. Uderzył w rozpędzony samochód osobowy.

Dramatyczny wypadek pod Warszawą. Mężczyzna na hulajnodze zderzył się z samochodem

Na skutek uderzenia mężczyzna na hulajnodze wyleciał w powietrze. Następnie z dużym impetem uderzył w betonowy chodnik. Na miejsce zostały wezwane odpowiednie służby.

Sprawca wypadku po odzyskaniu przytomności ruszał rękami i nogami. Do karetki trafił jednak na noszach. W wyniku wypadku doznał obrażeń twarzy i uzębienia.

Oprócz ratowników medycznych na miejsce przybyła policja. Mężczyzna nie chciał się poddać badaniu alkomatem. W związku z tym został skierowany na badanie krwi.

Mrożące krew w żyłach nagranie. Wjechał prosto pod koła

Nagranie z wypadku zostało opublikowane w mediach społecznościowych na profilu "STOP CHAM". To zapis z samochodowego wideorejestratora. Pokazane zostały zarówno ujęcia z przodu jak i z tyłu pojazdu.

W świetle nowych przepisów hulajnoga jest pojazdem. Wiążą się z tym liczne obowiązki. Nagranie jest wystarczającym dowodem, by udowodnić winę pieszego. Jeżeli potwierdzi się, że poruszał się pod wpływem alkoholu, może zostać ukarany wysoką grzywną.

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić