aktualizacja 

Kontrowersyjne nagranie wyciekło do sieci. Policjanci ponieśli słone konsekwencje

48

Nie milkną echa skandalu, który wydarzył się w akademii policji stanowej w Massachusetts. Do sieci trafiło nagranie wideo, na którym widać prawie nagiego adepta ślizgającego się po podłodze na korytarzu.

Kontrowersyjne nagranie wyciekło do sieci. Policjanci ponieśli słone konsekwencje
Policjanci urządzili sobie ślizgawkę (YouTube)

O sprawie zrobiło się głośno w całych Stanach Zjednoczonych. Do sieci trafiło nagranie wideo z akademii policji stanowej w Massachusetts, które miało być wspomnieniem niewinnej zabawy funkcjonariuszy. Ci urządzili sobie na jednym z tamtejszych korytarzy ślizgawkę i zagrali w prowizoryczną grę "Slip 'N Slide".

Na wideo dokładnie widać adeptów, bawiących się w najlepsze na korytarzu akademii. Stażysta był ubrany tylko w szorty, na głowie miał założony kask, a na nogach ochraniacze. Bohater nagrania wziął rozbieg i ślizgał się po mokrej podłodze, na którą wodę wylewał jeden z ich kolegów.

Zdarzenie z Massachusetts okazało się skandalem obyczajowym dla policji w USA. Biorący udział w zabawie adepci zostali surowo ukarani. Douglasa Grouta zawieszono na 45 dni, a Ryana Stanleya na 30 dni. Ponadto Grout nie kwalifikuje się przez to do dwóch kolejnych egzaminów promocyjnych, a Stanley nie będzie uprawniony do jednego z nich. Adepci zostali usunięci ze swoich stanowisk w akademii po śledztwie przeprowadzonym przez policję stanową.

Zobacz także: Owsiak o Radiu Maryja. Takich słów można było się spodziewać
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić