o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Korea Północna. Incydent na granicy. Wojsko reaguje

14
Podziel się

Południowokoreańska armia schwytała mężczyznę, który próbował nielegalnie przekroczyć granicę. Okazało się, że zatrzymany przybył z Korei Północnej. Armia Korei Południowej wydała w związku z tym specjalne zalecenia.

Korea Północna. Incydent na granicy. Wojsko reaguje
bErMoMDF

Według ustaleń agencji Reutera człowiek, który uciekł z kraju Kim Dzong Una, zdołał przejść przez granicę mimo szczelnego ufortyfikowania. Miało to miejsce we wschodniej części dzielącej obie Koree strefy zdemilitaryzowanej.

Korea Południowa. Uciekinier z Korei Północnej zatrzymany na granicy

Jak podaje Reuters, intruz został dostrzeżony w godzinach wieczornych. Żołnierze strzegący granicy spostrzegli uciekiniera, kiedy próbował przejść przez ogrodzenie zabezpieczone drutem kolczastym.

bErMoMDH

Ministerstwo obrony Korei Południowej odmówiło wydania oświadczenia w sprawie. Rzecznik instytucji uzasadnił decyzję dobrem śledztwa. Zdarzenie potwierdził jednak szef sztabu armii, który jednocześnie zapewnił, że nie zaobserwował żadnych działań ze strony sił Korei Północnej.

Planowane jest dochodzenie w celu ustalenia szczegółów dotyczących mężczyzny, w tym tego, jak tu się znalazł i czy próbował uciec – wyjaśnił szef sztabu.
bErMoMDN

Agencja Yonhap podaje, że armia Korei Południowej w reakcji na zdarzenie wydała specjalne instrukcje. Żołnierzy ostrzeżono przed infiltracją obszaru, na którym doszło do schwytania uciekiniera z Korei Północnej.

Zobacz także: Zobacz też: Kim Dzong Un przeprasza swój naród. W tle parada ogromnych pocisków balistycznych
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErMoMEi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(14)
CCCP
9 miesięcy temu
kim zapewne dla całego świata się zali CO TO ZA BZDETY KTOŚ WYPISUJE SKĄD TE INFO ZAPEWNE DZIENNIKARZE MAJĄ DO NIEGO PRYWATNY NUMER a może o poland coś napiszcie
Sasza XD
9 miesięcy temu
Póki co to z rosji i białorusi uciekają i nie mogą wrócić
Polak
9 miesięcy temu
Ja donoszę na sąsiadów na policję i do skarbówki.Jak jeżdżę autem to mam kamerkę i też nagrywam i donoszę na policję.
bErMoMEj
ando
9 miesięcy temu
Wielka tu przepychanka .Dziwie się . Bardzo się dziwię , nie jestem w stanie zrozumieć . Rozumiem że 5 lat temu zauroczeni PIS em dokonali takiego wyboru . To rozumiem . Ale minęło 5 lat , Ale teraz , kraj w ruinie , zniszczone T.K. , rozwalony trójpodział władzy, upolitycznione co się da . Do pandemii oczywiście najlepiej przygotowani , tylko że teraz dzień w dzień trzycyfrowa śmiertelności za wczoraj 373 osoby .W tym czasie awantura z aborcją . Ponad 30 lat było spokojnie , to w czasie pandemii potrzebna prowokacja . Ja niestety nie rozumie ludzi popierających PIS owskich fanatyków.
Wujek z USA
9 miesięcy temu
Już są ucieczki ale do nas, z Białorusi i Rosji.
Piootr
9 miesięcy temu
Może te okręty podwodne będzie można od nich odkupić bo Polska nie ma możliwości budowy takich okrętów podwodnych jesteśmy za biedni.
XVP
9 miesięcy temu
Podobieństwo na granicy polsko- białoruskiej jest prawdopodobne w przyszłym roku. Oddziały WOT Macierewicza wejdą w konflikt z grupami Bosaka i Winnickiego .
filozof
9 miesięcy temu
Powtarzane mądrości nie mają wartości.
zachwycony
9 miesięcy temu
Uwielbiam patrze¢ na wodza ;) gwiezdne wojny bez charakteryzacji ;)
bim
9 miesięcy temu
Św. Tomasz z Akwinu oświadczył, że płód ma najpierw duszę wegetatywną, potem duszę zwierzęcą, a na końcu duszę rozumną, gdy rozwinie się ciało".
xela
9 miesięcy temu
Pierwsze ucieczki z Polski do wolnej Białorusi przewidywane są w przyszłym roku
RAF
9 miesięcy temu
To nie był żaden "uciekinier". Takiego dawnoby żołnierze północni odstrzelili. To osoba z COVID-19, która ma za zadanie zarazić południowców. Przy okazji może się najeść i zacząć normalnie żyć na południowej stronie.
shglygliuqw
9 miesięcy temu
jak mi szkoda tych ludzi :( tak bym chciała im pomóc :( nakarmić, zaopiekować się :(
bErMoMEb
As i As
9 miesięcy temu
Kilka lat i tez będziemy w ten sposób uciekać ,.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić