o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Wyniki śledztwa w Korei Południowej. Nie przez szczepionkę umarli

225
Podziel się

W ostatnich tygodniach cała Korea Południowa żyła śmiercią 17-latka. Chłopiec zmarł po otrzymaniu szczepionki przeciw grypie. Władze zarządziły śledztwo, które miało na celu ustalenie, czy do śmierci doszło w wyniku powikłań poszczepiennych. To nie była jedyna taka sprawa. Teraz podano ostateczne wyniki dochodzenia.

Wyniki śledztwa w Korei Południowej. Nie przez szczepionkę umarli
W Korei Południowej trwają masowe szczepienia przeciw grypie (Getty Images, Chung Sung-Jun , Staff)
bEabUDDV

Jak informuje "DW", łącznie w Korei Południowej zmarło co najmniej 32 osób, które krótko wcześniej zostały zaszczepione na grypę. Krajowa Służba Kryminalistyczna Korei Południowej przeprowadziła w tej sprawie śledztwo, a wyniki właśnie udostępniono opinii publicznej.

Szczepienia przeciw grypie w Korei Południowej. Są wyniki śledztwa

Zgodnie z ustaleniami śledczych nie istnieje żaden związek przyczynowo-skutkowy między otrzymaniem szczepionki a śmiercią zaszczepionych pacjentów. W konsekwencji rząd zdecydował, że będzie kontynuować plan masowych szczepień na grypę.

bEabUDDX

W toku śledztwa doszło m.in. do przeprowadzenia sekcji zwłok. Badania wykazały, że większość zmarłych borykała się z problemami zdrowotnymi. W sprawie zabrał głos nawet Chung Sye-kyun, premier Korei Południowej. Złożył on kondolencje rodzinom nieżyjących osób oraz wyraził ubolewanie z powodu niepokoju, jaki tragedie te wywołały wśród społeczeństwa.

Jak dotąd eksperci stwierdzili, że prawdopodobieństwo związku szczepień ze śmiercią jest minimalne, ale wielu obywateli nadal pozostaje zaniepokojonych – cytuje premiera Korei Południowej "DW".
bEabUDEd

Koreańska Agencja Kontroli i Zapobiegania Chorobom podała, że zgodnie z planem szczepionki otrzyma 30 milionów osób. Takie działania mają zminimalizować ryzyko wystąpienia u mieszkańców Korei Południowej poważnych skutków zachorowania na COVID-19.

Zobacz także: Zobacz też: Koronawirus blokuje ćwiczenia. Korea Południowa obawia się epidemii wśród żołnierzy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEabUDEy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(225)
Hipokrates
7 miesięcy temu
W Bergamo od 24 grudnia 2019 do końca stycznia 2020 roku szczepili wszystkich staruszków i efekt późniejszy dopisali pod COVID-19, a oczywiście nie piszę co się stało bo chyba każdy pamięta. To już lekcja historii z której należy wyciągnąć wnioski! W jedności siła!!!
arti
7 miesięcy temu
czyli przyczyną były choroby współistniejące
obserwator
7 miesięcy temu
w III Rzeszy "Niepotrzebne" dzieci likwidowano zastrzykiem z fenolu
bEabUDEz
Kazek
7 miesięcy temu
Teoretycznie nie można szczepić szczepionka na grypę ludzi osłabionych jakaś inna choroba. Lekarz choć pobieżnie powinien zbadać. W praktyce zadaje tylko pytanie „jest pan zdrowy?” albo nawet się nie pyta bo go nie ma.
Nieufamnikomu
7 miesięcy temu
I to was czeka Polacy. Tak was właśnie wasi władcy urządzili podpisując ustawę o przymusowych szczepieniach. Ale wy i tak z tym nic nie zrobicie bo jesteście zbyt podzieleni a taki naród nie ma szansy bytu. Pozdro PS. nie mieszkam w PL więc mnie to nie dotyczy króliki doświadczalne
novel
7 miesięcy temu
na grypę umierają chorzy, od szczepionek którzy się borykają z problemami zdrowotnymi.
Gosia
7 miesięcy temu
Przecież lobby farmaceutyczne nie pozwoli na ujawnienie prawdy, zmarli bo niby byli chorzy tylko że gdyby nie dostali szczepionki to by żyli w pełnym zdrowiu nadal!
Anty
7 miesięcy temu
Szczepcie się. Zobaczymy się w innym świecie.
,,,.
7 miesięcy temu
szczepionki potrafią dwie rzeczy: raz pomóc , raz zabić
Iks
7 miesięcy temu
Miliardy poszły na stworzenie szczepionki,więc nie ma znaczenia,że umierają. Mają być zaszczepieni i koniec. Takie jest podejście władzy a motłoch nie ma nic do powiedzenia
pepe
7 miesięcy temu
czyli osób z jakimikolwiek problemami zdrowotnymi nie wolno przymuszacz do szczepienia.
Veres
7 miesięcy temu
Ludzie ! Co za bzdura ! Czy nie widzicie co się dzieje ? Właśnie, że istnieje ścisła korelacja między szczepieniami na grypę a zachorowaniem na COVID. Patrz - Lombardia - Bergamo ! Dlaczego okłamujecie ludzi ! Szczepienia przeciwko grypie powodują spadek odporności całego organizmu, a w szczególności osób starszych. Mówi o tym wyraźnie Stefano Montanari - włoski lekarz i jego żona pani Gatti. Poszukajcie na YT o ile jeszcze ta banda tego nie skasowała.
Oanw
7 miesięcy temu
po co takie głupie artykuły??? potem nie szczepią pińcet++plusów.
bEabUDEr
Meg
7 miesięcy temu
Genialne...te same osoby, które słysząc o setkach umierających dziennie osób na covid stwierdzają, że to nie prawda bo te osoby były już wcześniej chore na inne choroby .. teraz czytając, że zmarło 32 osoby po MASOWYCH szczepieniach już wiedzą, że to wina szczepionki, a nie tam żadnych chorób które wcześniej miały.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić