Koronawirus. Klientka wpadła w szał. Nagranie niesie się w sieci

79

Kasjerka poprosiła klientkę o przestrzeganie zasad obowiązujących w sklepie. Kobiecie bardzo się to nie spodobało. Wpadła w szał i postanowiła zdemolować wnętrze placówki.

Koronawirus. Klientka wpadła w szał. Nagranie niesie się w sieci
Klientka wpadła w szał (Co-op)

Nagranie z kamer ochrony stało się popularne w sieci. Widać na nim bardzo dziwną sytuację. Wściekła kobieta demoluje na filmie wnętrze sklepu spożywczego w Wielkiej Brytanii. Do zdarzenia doszło w maju, ale dopiero teraz udostępniono wideo i wyjaśniono, co się stało.

Kobieta robiła zakupy w sklepie spożywczym małych rozmiarów. Z racji pandemii koronawirusa właściciele placówki wprowadzili zasady poruszania się tylko w jednym kierunku w alejkach. Miało to pomóc w zachowaniu bezpiecznych odległości przez kupujących.

Klientka nie przestrzegała tych reguł i została upomniana została upomniana przez kasjerkę. Wtedy wpadła w szał. Rzuciła koszem z jajkami i mlekiem, podeszła do szafy z winem, z której zaczęła zrzucać na ziemię butelki. Dodatkowo wrzeszczała w stronę przerażonej sprzedawczyni.

Kasjerka narzeka, że coraz częściej dochodzi do przemocy ze strony klientów. Pracownicy są bardzo narażeni na niebezpieczeństwo. Szef sieci 23-sklepów napisał do premiera Borisa Johnsona w sprawie prawnej ochrony tej grupy. W liście podkreśla, że cała branża domaga się zmian w prawie krajowym. Te miałyby objąć większą ochroną pracowników klepów.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić