o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń - raport dnia dla Polski. Sobota, 1 sierpnia

31
Podziel się

Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące zachorowań na koronawirusa w Polsce. Sobotni raport mówi o 658 nowych przypadkach na terenie naszego kraju. Odnotowano także 5 kolejnych zgonów.

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń - raport dnia dla Polski. Sobota, 1 sierpnia
bDfssQeZ

Ministerstwo zdrowia opublikowało dane dotyczące kolejnych przypadków koronawirusa na terenie Polski. W sobotę rano poinformowano o 658 osobach, u których potwierdzono koronawirusa.

Dane z ministerstwa zdrowia. Nowy rekord w Polsce

Nowe dane ministerstwa zdrowia: Mamy 658 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (214), małopolskiego (157), mazowieckiego (60), łódzkiego (42), wielkopolskiego (39), podkarpackiego (26), lubelskiego (18), pomorskiego (17), warmińsko-mazurskiego (17), dolnośląskiego (15), zachodniopomorskiego (15), kujawsko-pomorskiego (11), lubuskiego (9), opolskiego (7), świętokrzyskiego (7) i podlaskiego (4).

Z przykrością informujemy o śmierci 5 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 94-M Krapkowice, 82-M Gliwice, 55-M Chorzów, 71-K, 86-K Racibórz. Większość osób miała choroby współistniejące.
bDfssQfb

Bon turystyczny rusza 1 sierpnia. "Jest BLIK, teraz mamy payZUS"

Łącznie w Polsce mamy już 46 346 przypadków zarażenia koronawirusem. Zmarło 1 721 osób.

Koronawirus na świecie. Aktualna mapa zakażeń

Mapa pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie. Wszystkie dane aktualizowane są na bieżąco. Mapa pokazuje nowe przypadki zakażeń koronawirusem w Polsce oraz w innych krajach Europy i świata. Najważniejsze liczby dotyczące koronawirusa zebrane w jednym miejscu. Mapa dostępna jest TUTAJ.

bDfssQfC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
wkurzonymedyk
3 miesiące temu
Należy zwróćić uwagę, że mowa jest o "liczbie zmarłych zakazonych wirusem", a nie "liczbie zmarłych w wyniku zakakażenia wirusem". W praktyce każda zmarła osoba nawet ta która umiera w wyniku ciężkich obrażeń wynikających z przebytego wypadku jest wliczona do statystyk śmiertelności wirusa! Jeżeli chodzi o gwałtowny wzrost śmiertelności wraz z wiekiem, to proszę zwrócić uwagę, że jest to zwykły rozkład statystyczny! statystycznie więcej ludzi umiera w podeszłym wieku i niezależnie od tego czy wykryto u nich wirusa czy nie śmiertelność gwałtownie rośnie wraz z wiekiem. W praktyce niezależnie od schorzeń śmiertelność rośnie gwałtownie wraz z wiekiem więc posługiwanie się zmanipulowanym przekazem sprawia pewne trudności w interpretacji przez większość niezwiązanych z medycyną czy statystyką.
STOP
3 miesiące temu
Od 2dni masowo "wymazują" kolejnych górników, nic dziwnego że statystyki rosną. Przy statystykach powinni podawać przy ilości pozytywnie zdiagnozowanych na obecność virusa przy użyciu wątpliwej jakości testów, również ile testów zostało użytych w szt.
Maryna
3 miesiące temu
A ile osób dziennie w Polsce dowiaduje się np że ma raka?
bDfssQfD
Ilona
3 miesiące temu
Już czytać się tego nie da. No tak 94-latek mógł przecież pożyć jeszcze z 50 lat.
😉😉😉
3 miesiące temu
Może by tak Morawiecki się odezwał i powiedział społeczeństwu jak to naprawdę jest. To jest człowiek kryształowy i mówi prawdę wiec czekamy.
Najnowsze komentarze (31)
realista
3 miesiące temu
oczywiście że ludzie nie przestrzegają przepisów aktualnie obowiązujących , tylko wypada też zwrócić uwagę PKP . We wszystkich ich pociągach typu EIP EIC TLK czy tez regionalnych bilety są sprzedawane obok siebie i naprzeciwko siebie gdzie dystans jest żaden
Xxx
3 miesiące temu
Nie wierzcie tym bredniom!!!
Jkl
3 miesiące temu
Przestańcie kłamać.
nvg
3 miesiące temu
chorować Nic się nie Bać.
Planktony
3 miesiące temu
No coz lato zero uwagi i przestrzegania odleglosci ,mycia rąk, dezynfekowania to i zakażają się, ale i dobrze uodporni sie organizm w naturalny sposób, kto ma umrzec umrze,reszta moze zacznie dbac o higiene zdrowie.
zyj wolny
3 miesiące temu
W Polsce jest tylko coraz gorsza covidowa propaganda i klamstwa. A umierajacych stale ubywa.
LIKEPANEL.PL
3 miesiące temu
⭐Szukasz dziewczyny albo Kochanki? Ta strona jest dla Ciebie!
krakow
3 miesiące temu
co oni szykują? znów się nakręca, psychoza i strach
bDfssQfv
Amenttttt
3 miesiące temu
Za tydzień Polska się wyludni . Wszyscy pójdą do bozi . U nas w mieście już tylko 5% zostało przy życiu .
Ola
3 miesiące temu
Na Ukrainie pewnemu mężczyźnie zaproponowano układ: 5 tyś hrywny za to że podpisze że był chory na coronawirus i wyzdrowial. Innemu, który zmarł na zawał, przypisano coronawirus i nawet nie dali pochować.
Obserwator
3 miesiące temu
Kto stawia ile będzie zachorowań w poniedziałek? Ja że 700-750.
😉😉😉
3 miesiące temu
Może by tak Morawiecki się odezwał i powiedział społeczeństwu jak to naprawdę jest. To jest człowiek kryształowy i mówi prawdę wiec czekamy.
👤👤👤
3 miesiące temu
Jackowski powiedz nam wszystkim jaka jest naprawdę prawda z tym wirusem.
Pink eyse
3 miesiące temu
Naprawdę istnieje koronawirus !
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić