o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Koronawirus. Sama zrobiła sobie test. Ponad 50 osób na kwarantannie

3
Podziel się

Liceum w Płocku to kolejna szkoła, która musi zmagać się z atakiem koronawirusa. W tej chwili jedna osoba otrzymała pozytywny wynik testu.

Koronawirus. Sama zrobiła sobie test. Ponad 50 osób na kwarantannie
Koronawirus w liceum w Płocku (Wikimedia Commons)
bDYHJcUl

Z danych Ministerstwa Edukacji Narodowej wynika, że tylko jeden procent szkół w Polsce obecnie prowadzi naukę zdalnie lub hybrydowo. Patrząc jednak na to, że w całym kraju szybko przybywa zakażonych, to pewnie i w edukacji statystyki niebawem wzrosną.

Koronawirus w liceum w Płocku

W piątek "Radio dla Ciebie" poinformowało, że z problemem zmaga się Liceum Ogólnokształcące im. Małachowskiego w Płocku. Jedna z uczennic otrzymała pozytywny wynik testu.

bDYHJcUn
- W związku z tym uczniów klasy, do której uczęszcza uczennica i jednej grupy międzyoddziałowej, w sumie 42 uczniów, a także 10 nauczycieli objęto kwarantanną - mówi dyrektor szkoły Katarzyna Góralska.
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. "Jest bardzo źle". Polityk uderza w Szumowskiego
bDYHJcUt

Uczniowie, którzy trafili na kwarantannę, przeszli na nauczanie zdalne. Do szkoły będą mogli wrócić najwcześniej we wtorek. Co ciekawe, zakażona uczennica zrobiła komercyjny test.

Płockie liceum już drugi raz zmaga się z takim samym problemem. Kilka tygodni temu po zakażeniu jednego ucznia na kwarantannę poszło ponad trzydzieści osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYHJcUO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
dfghjk
7 miesięcy temu
hahahahahahahahahahaha
meg
7 miesięcy temu
Oj no bo wszyscy z budżetówki chcą być na kwarantannie, żyć nie umierać, pracować nie trzeba, a płacą normalnie, a prywaciarz, jak nie pracuje to nie zarabia, a pracownika zwolni i tyle, małe firmy upadną, sklepy się zamkną, a w marketach będą pracować na 3 zmiany, aż padną, na bogactwo ich przeważnie zagranicznych właścicieli
mirek
7 miesięcy temu
Będą egzaminy to uczniowie celowo będą się zarażać by egzaminy się nie odbyły
bDYHJcUP
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić