Robert Czykiel| 

Koronwirus na koncercie w Małopolsce. Szukają uczestników. Sanepid apeluje

98

Sanepid poszukuje osób, które 5 lipca brały udział w koncercie w Rabce-Zdroju. Okazało się, że kilka osób było zakażonych koronawirusem, a może być ich znacznie więcej.

Koronwirus na koncercie w Małopolsce.  Szukają uczestników. Sanepid apeluje
Koronawirus na koncercie w Rabce-Zdroju (Pixabay)

Koronawirus na koncercie w Rabce-Zdroju

Na początku lipca w Rabce-Zdroju odbył się pierwszy turnus obozów artystycznych. Jednym z wydarzeń był I Koncert Finałowy Ogólnopolskich Obozów Artystycznych. Niestety, okazało się, że kilku uczestników było zakażonych koronawirusem.

Koncert odbył się w amfiteatrze w Rabce-Zdroju. Sanepid z Nowego Targu poszukuje osób, które brały udział w tym wydarzeniu. Jest ryzyko, że zakażonych jest więcej.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu prosi o kontakt osoby, które w dniu 5 lipca 2020 r. brały udział w I Koncercie Finałowym Ogólnopolskich Obozów Artystycznych, odbywające się w amfiteatrze w Rabce-Zdroju, w związku z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS COV-2 u kilku uczestników imprezy. Informacje z podaniem danych osobowych (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu kontaktowego) prosimy kierować na adres e-mail: nowytarg@psse.malopolska.pl" - czytamy w komunikacie.
Zobacz także: Nowe ogniska koronawirusa. Cieszyński: to wcale nie są wesela i pogrzeby

Na razie kilkudziesięciu uczestników pierwszego turnusu oraz kilkunastu pracowników przechodzi kwarantannę. W dodatku organizator obozów artystycznych odwoła III i IV turnus.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić