A. M. | 

Koszmarny finał poszukiwań. Znaleziono ciało 2-latka

10

Pięć dni trwały poszukiwania 2-letniego Thaddeusa Srana, które zakończyły się znalezieniem ciała dziecka. Śledczy badają sprawę. "Niczego nie wykluczamy" powiedział porucznik policji Josiah Arnold.

Koszmarny finał poszukiwań. Znaleziono ciało 2-latka
Kalifornia. Znaleziono ciało 2-latka (Twitter.com)

Chłopiec zaginął w zeszłym tygodniu w Kalifornii, o czym poinformowali jego rodzice. Powiedzieli policji, że położyli go do łóżka około godziny 22 poprzedniej nocy. Jego zaginięcie odkryli następnego dnia rano.

We wtorek, śledczy ogłosili w komunikacie prasowym, że rodzice Thaddeusa "przestali współpracować". Jak przekazał szef policji Madera Dino Lawson, rodzice chłopca początkowo współpracowali z policją. Adwokat rodziny twierdzi, że para współpracowała z władzami do momentu, gdy skupiali się na odnalezieniu dziecka, a nie oskarżaniu ich.

W czwartek Departament Policji Madera w Kalifornii poinformował, że psy odnalazły szczątki dziecka w wieku od 2 do 3 lat około 9:15 rano. Policja twierdzi, że chociaż nie dokonano oficjalnej identyfikacji, dziecko to Thaddeus Sran.

Chłopiec był wcześniakiem. To spowodowało liczne problemy z komunikowaniem się i rozwojem. 2-latek nie potrafił chodzić ani samodzielnie jeść. Do karmienia stosowano sondę.

Para miała także córeczkę, która zmarła w 2015 roku, informuje Fox News. Dziewczynka zmarła na zespół śmierci łóżeczkowej, podobnie jak Thaddeus urodziła się przedwcześnie.

Zobacz także: Policjant uratował dziecko przed rekinem. Nagranie świadka
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić