Przygarnęli bezdomnego kotka. Teraz mieszkają z gwiazdą internetu

184

Midas to 4-miesięczny kociak z Turcji, który urodził się z dwoma parami uszu. Jego najlepszymi przyjaciółmi są dwa golden retrievery. Uroczy kot stał się gwiazdą Instagrama. To nasza #DziennDawkaDobregoNewsa.


Przygarnęli bezdomnego kotka. Teraz mieszkają z gwiazdą internetu
Kociak ma dwie pary uszu (Instagram)

Midas to 4-miesięczny kot rosyjski niebieski. Z powodu mutacji genetycznej ma dwie pary uszu - jedne normalne i drugie mniejsze, wystające z przodu.

Matka kotki była bezdomna. Urodziła siedmioro kociąt w ogrodzie przy jednym z domów. Midas została adoptowana przez Canis Dosemeci i jej partnera.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kot z czterema uszami podbija Instagrama

Właściciele kociaka miesiąc temu założyli mu konto na Instagramie. Uroczy zwierzak szturmem podbija internet i zdobywa nowych fanów. Jego profil na Instagramie obserwuje już 33 tys. osób.

Midas mieszka w towarzystwie dwóch psów rasy golden retriever - 12-letniej Suzy i 14-letniego Zeyno. Zwierzaki świetnie się dogadują i szybko stały się najlepszymi przyjaciółmi.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Właścicielka Midas powiedziała, że kociak był u weterynarza i doskonale słyszy. Wydaje się zdrowy, ale za kilka miesięcy zostanie poddany dalszym badaniom, aby upewnić się, że nie ma żadnych innych mutacji genetycznych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Sklonowany kot. Chińczycy pokazali go światu

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić