Gigant z Australii. Internauci nie dowierzają: "To w ogóle możliwe?!"

111

Hodowla tego wombata wymknęła się spod kontroli. Miss Ruby, bo tak ma na imię samica, o której mowa, wprawiła internautów w osłupienie. Żyjące w Australii zwierzę waży aż 35 kg! Jego opiekunowie postanowili nie czekać dłużej i zafundować mu dietę. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Gigant z Australii. Internauci nie dowierzają: "To w ogóle możliwe?!"
Wombat ważący 35 kg. (YouTube)

Ośrodek Safe Haven w Mount Larcom w Queensland jest domem dla ponad 20 południowych wombatów. To gatunek krytycznie zaginiony wyginięciem, a rolą takich placówek, jak Safe Haven jest jego odbudowanie. Wśród podopiecznych znalazła się tam Miss Ruby, która za sprawą swojej wagi stała się gwiazdą sieci.

Ruby powinna ważyć ok. 20 kg, jednak jej waga nieco wymknęła się spod kontroli. Samica osiągnęła wagę 35 kg! Jej zdjęcie obiegło świat, a internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Co do cholery? To w ogóle możliwe?! - pisze jeden z nich.
35 kg samej słodyczy - stwierdza użytkowniczka Facebooka.

Choć nie da się ukryć, że Miss Ruby ma w sobie masę uroku, niestety musi przejść przez program odchudzający. Opiekunowie dbają szczególnie o dietę samicy oraz zapewniają jej dłuższe spacery oraz aktywności wymagające ruchu, by Ruby zrzuciła zbędne kilogramy.

Zobacz także: Pies kontra jaszczurka. Finał zaskakującego spotkania
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić