Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Angelika Karpińska
|

Koronawirus. Komarenko i Braun w formie. Protest w Krakowie zamienili w bal

108
Podziel się:

W sobotę w centrum Krakowa odbył się protest przeciwko obostrzeniom związanym z pandemią koronawirusa. Uczestniczyli w niej m.in. piosenkarz Ivan Komarenko oraz politycy Grzegorz Braun i Stanisław Żółtek.

Koronawirus. Komarenko i Braun w formie. Protest w Krakowie zamienili w bal
Protest przeciwko obostrzeniom w Krakowie (YouTube)

W sobotę w Krakowie odbyła się demonstracja pod hasłem "Z Miłości do Wolności" zorganizowana przez Małopolski Marsz Wolności. Jej uczestnicy protestowali przeciwko restrykcjom związanym z koronawirusem.

W manifestacji brali udział czołowi koronasceptycy - piosenkarz Ivan Komarenko oraz poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Udziałem w proteście pochwalił się także były kandydat w wyborach prezydenckich Stanisław Żółtek.

Ivan Komarenko rozbawiał zgromadzonych swoim śpiewem. W czasie jego występów wiele osób tańczyło. Jednak piosenkarz nie omieszkał również wygłaszać teorii spiskowych.

Gardzę naszymi celebrytami, którzy sprzedali się za garść srebrników. Sprzedali resztki swojej godności, reklamując szczepionkę w telewizji oraz biegając po scenie jak poparzeni i wykrzykując: "Szczepimy się!". Oni nie rozumieją, że niszczą show biznes oraz szacunek do ludzi kultury. Wstyd i hańba! Ja nie wróżę im szybkiego powrotu do pracy. A jak już wrócą, to dalej będą niewolnikami. Ale jest jeszcze szansa dla nich. Mogą zawrócić z tej złej drogi i przyłączyć do nas, do wolnych ludzi i walczyć o naszą wolność - mówił Komarenko cytowany przez "Gazetę Krakowską".
Zima wasza, wiosna nasza. Mam nadzieję, że w tym roku uda się nam odmienić ten zły, tragiczny kurs. Bo następnej wiosny może nie być, gdyby dotychczasowe trendy miały się utrzymać - powiedział z kolei Grzegorz Braun.

Zobacz także: Zakopane. 137 interwencji, zatrzymania i imprezy. "Nie zdaliśmy tego egzaminu"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(108)
Ben Paluch
11 miesięcy temu
Czy ktoś wie na tym świecie ile procent grypy jest w Cowid 19. Proszę o mądre wypowiedzi
Ben Paluch
11 miesięcy temu
100 lat temu 1919 roku covid 19 była Hiszpanka zmarło około 100 ml.osob ale w wojsku chorych leczono lewatywa trzy dni lewatywy i pacjenci zdrowieli wyczytałem to w starej ksiazce medycyna naturalna nie wiem ile w tym prawdy leczono kiedyś na raka wyciąg wywar z huby brzozowej mój ojciec tak wyleczył raka prostaty.
Pol
12 miesięcy temu
Brawo brawo brawo Nie dajmy się zastraszyć i sprzedawać się za judaszowe srebrniki. Firmy mówią że nie wiedzą o skutkach szczepień a celebryci jak wróżki wszystko wiedza
WCZ
12 miesięcy temu
Bal na Wiejskiej trwa w najlepsze , siedzą , piją lulki pałą , ludzisk swoja wolnosc znają i wara wam od tego.
Chińczyk
12 miesięcy temu
BRAWO!!!👏👏 DLA WOLNYCH LUDZI!!!
Grypa2o2o
12 miesięcy temu
Minął rok,a wirusa Sars-Cov-2 jeszcze nikt nie wyizolował.Covid-19 to choroba podobno bardzo zaraźliwa,a której nie znajdziesz na liście chorób zakaźnych.
A takie gdyba...
12 miesięcy temu
Jestem Koronasceptykiem ale możecie poprosić pana Komarenke aby na tych pochodach przestał udzielać się "artystycznie". Niech tylko przemawia merytorycznie a jak już chcę promować swoją 'twórczość" to może puszczać ją przez głośniki , bez swojej przaśnej choreografii.Ps. Niby Braun z konfederacji , niby konfederacja taka anty lockdownowa ale na manifestacjach jakoś nie widzę zwolenników konfederacji. Czyżby tylko w internecie krzyczą jacy oni przeciw a jak trzeba wyjść na ulicę to lepiej niech Tanajno i przedsiębiorcy oraz Socha się użera. Rebelia internetowa nic nie kosztuję Konfederaci prawda? No tak Bosakowszczycy wspierają bunt słowem ale nigdy czynem.
lol
12 miesięcy temu
na mój gust, nasz rząd powinien ivanka deportować!! przyjedzie taki z rosji i się wymądrza, niech się w rosji powymądrza!! z przyjemnością bym obejrzała taką imprezę ivana w rosji i chciałabym zobaczyć czy pozwoliłby sobie na taką samą krytykę w rosji!!
alejajaaj
12 miesięcy temu
nikt przyzwoity i normalny nie ma wątpliwości , ze był to bal klubu Mensa IQ 50 -
Basia
12 miesięcy temu
Grajek wróć do Putina. Nam w Polsce nie będziesz robił porządków. Szkoda obywatelstwa polskiego dla takiego człowieka.
matt
12 miesięcy temu
Komarenko to nie takie polski nazwisko , może było by lepiej go deportować
ubububu
12 miesięcy temu
tu nie chodzi tylko o wolność, ale o to że Morawicki działa niezgodnie z prawem! Nie ogłoszono stanu wyjątkowego, a tylko wtedy można ogranicząć poruszanie się i zgromadzenia! Taki zapis istnieje w Konstytucji, którą Morawicki wytarł zadek i za to należy mu się Trybunał Stanu i więzienie!
Marcin
12 miesięcy temu
Komarenko i ten Braun srogo odpowiedzą za narażanie głupich ludzi na utratę zdrowia.
radek
12 miesięcy temu
gdzie policja gdzie sanepid
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić