Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Szaleństwo w Zakopanem! Tłumy zaczęły tańczyć na Krupówkach

31
Podziel się:

Polacy korzystają z tego, że rząd postanowił otworzyć hotele. Tłumy ruszyły między innymi do Zakopanego. Działo się, oj działo na Krupówkach!

Szaleństwo w Zakopanem! Tłumy zaczęły tańczyć na Krupówkach
Zakopane. Tłumy turystów w zimowej stolicy Polski (PAP)

Zakopane zalało się turystami. Duży ruch panował tam już od piątku. Najwięcej zaczęło się jednak dziać dopiero pod wieczór.

Około godz. 22:00 turyści zgromadzili się na Krupówkach. W pewnym momencie wszyscy zaczęli tańczyć i śpiewać. Wiele osób szalało w rytm popularnego utworu Sławomira pt. "Miłość w Zakopanem".

Zobacz także: Pandemiczne Zakopane i rozbawione tłumy na Krupówkach

Interweniowała policja. Na widok funkcjonariuszy część osób zaczęła uciekać. Niektórzy uczestnicy zabawy na świeżym powietrzu otrzymali natomiast mandaty za gromadzenie się i brak maseczek.

Zakopane. Turyści ruszają na Morskie Oko

W Zakopanem jest naprawdę mnóstwo osób. Wielu turystów decyduje się na wyprawy do Morskiego Oka czy spacery Doliną Kościeliską i Strążyską.

Wszyscy turyści powinni pamiętać o tym, by dostosowywać się do warunków atmosferycznych. Tatrzańskie szlaki przysypane są kilkucentymetrową warstwą śniegu. Pod białym puchem zalega lód, który jest szczególnie niebezpieczny dla turystów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
gość. POLKA
rok temu
Powinni zamknąć. W innych krajach maja respekt i zrozumienie że jest pandemia . O ile konfederacja i lekarze powtarzają głupoty że nie ma pandemi to sa skutki . Czyżby Polskie ominęła. Cholota strajkujace to chodzece nosiciele COWID. Zarazaja niewinnych ludzi dla komuszych korzyści. Lewactwo nigdy nie PR,ejmowalo się ludźmi tylko wskazywali na okruchy z komuszych stołów. Oni potrafią się zabezpieczyć na pokolenia i korzystać z przywilejów które uważają że im się należą choćby szczepionka poza kolejka . W Niemczech nie ma osób które nie respektuje zaleceń.tylko Polska komusza i gniotom k9muszych dzicz opłacane k9.uszymy pieniędzy by móc pomnożyć obecny RZAD i mieć co nadawać do Brukseli.
Ania
rok temu
Tytuł artykułu powinien brzmieć ,,Zjazd baranów na Krupówkach" Dzięki takim nieodpowiedzialnym ludziom kolejne wakacje spędzimy w domu.
ocyper
rok temu
janusze i grazyny w rytmie slawomira wywiezli dzesiki i brajany na ferie
Wybrzeże
rok temu
Na Krupówkach odbył się ogólnopolski zlot cebulaków☻😏
Felek
rok temu
Żeby coś zamknąć to trzeba coś otworzyć
J23
rok temu
W czasie wakacji nie takie tłumy były w Zakopanym (i praktycznie we wszystkich znanych polskich kurortach) i nic z tego nie wynikło, dopiero otwarcie szkół we wrześniu spowodowało pik zachorowań.
dupolin
rok temu
bravo bravo wreszcie normalnosc
fgh
rok temu
A gdzie mają się ludzie bawić jak wszystkie kluby pozamykane, na świeżym powietrzu też nie można !!!
Jaanibykto
rok temu
Wolność! Jeżeli nawet mam się zarazić koronaświrusem po raz drugi to i tak chcę umrzeć wolnym! To mój wybór
uio[io
rok temu
a władze korporacyjne świata mają gdzies ten bunt i mówią że wyszczepiac będa co pół roku wszystkich pod rygorem zrzucenia obywatela niewyszczepionego ze skały tarpejskiej w niebyt społeczny. nie bój nie bój znajdą i ciebie i wyszczepią!
Mirek
rok temu
No i będzie 3 fala rząd zaufał turystom teraz jyz wie że to był chyba nie dobry pomysł. Zobaczycie będzie 3 fala i wakacje letnie czy majówke spędzimy w domu właśnie przez takich nieodpowiedzialnych turystów wtedy będą mi li pretensje do rządu ale to sami do tego dążą.
Miki
rok temu
No niestety znowu przez takie nieodpowiedzialne osoby rząd zamknie wszystko .Prosil by przestrzegać zasad i co spędzimy wakacje letnie w domu .
Zmartwiony
rok temu
No i Polska pokazała jak walczymy z pandemia Czesi i Słowacji to co widzą zamknęli granice przez takich co się świetnie bawią w Zakopanem rząd znowu nas zamknie i wtedy będzie znowu płacz wstyd mi przed innymi krajami. Rząd wprowadził warunkowo więc bądźmy świadomi że przez ten łikend i zachowani turystów zamknie znowu wszystko i wakacje spędzimy w domu.
Obywatel
rok temu
Ludzie widzą że pandemia to ściema, ale komentatorzy na o2 dzielnie pracują aby utrzymać strach
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić