Szaleństwo w Zakopanem! Tłumy zaczęły tańczyć na Krupówkach

60

Polacy korzystają z tego, że rząd postanowił otworzyć hotele. Tłumy ruszyły między innymi do Zakopanego. Działo się, oj działo na Krupówkach!

Szaleństwo w Zakopanem! Tłumy zaczęły tańczyć na Krupówkach
Zakopane. Tłumy turystów w zimowej stolicy Polski (PAP)

Zakopane zalało się turystami. Duży ruch panował tam już od piątku. Najwięcej zaczęło się jednak dziać dopiero pod wieczór.

Około godz. 22:00 turyści zgromadzili się na Krupówkach. W pewnym momencie wszyscy zaczęli tańczyć i śpiewać. Wiele osób szalało w rytm popularnego utworu Sławomira pt. "Miłość w Zakopanem".

Zobacz także: Pandemiczne Zakopane i rozbawione tłumy na Krupówkach

Interweniowała policja. Na widok funkcjonariuszy część osób zaczęła uciekać. Niektórzy uczestnicy zabawy na świeżym powietrzu otrzymali natomiast mandaty za gromadzenie się i brak maseczek.

Zakopane. Turyści ruszają na Morskie Oko

W Zakopanem jest naprawdę mnóstwo osób. Wielu turystów decyduje się na wyprawy do Morskiego Oka czy spacery Doliną Kościeliską i Strążyską.

Wszyscy turyści powinni pamiętać o tym, by dostosowywać się do warunków atmosferycznych. Tatrzańskie szlaki przysypane są kilkucentymetrową warstwą śniegu. Pod białym puchem zalega lód, który jest szczególnie niebezpieczny dla turystów.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić