Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję przyszłości. "To będzie jatka"

508

Najsłynniejszy polski jasnowidz zorganizował dla swoich fanów transmisję na żywo na YouTube. W trakcie nagrywania Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą tego, jaka przyszłość czeka Afganistan. Przewidywania Jackowskiego mrożą krew w żyłach.

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję przyszłości. "To będzie jatka"
Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Wie, jaki los czeka mieszkańców Afganistanu. (YouTube, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)

Wizja przyszłości Afganistanu nawiedziła Krzysztofa Jackowskiego na oczach widzów. Jasnowidz był zmuszony przerwać swój monolog, a przez pewien czas nie było z nim żadnego kontaktu. W końcu Jackowski otworzył oczy i zrelacjonował internautom, co takiego zobaczył.

Krzysztof Jackowski – przepowiednia o Afganistanie

Jak twierdzi Krzysztof Jackowski, kolejne dni będą bardzo trudne dla mieszkańców Afganistanu. Jasnowidz jest przekonany, że rozgrywające się tam wydarzenia stanowią kolejne punkty planu autorstwa nieznanej osoby lub grupy.

Najbliższe siedem dni to będzie jatka. Tam się coś dziwnego kroi, tam się robi coś, to jak... Dla mnie to nie podlega w ogóle dyskusji, że wszystko, co się dzieje w Afganistanie, jest to realizacja konkretnego planu. Planu bardzo mocno przygotowanego, bardzo szybkiego i bardzo konkretnego – podkreślał Krzysztof Jackowski w trakcie transmisji na YouTube.
Zobacz także: Zobacz też: Jasnowidz o Iwonie Wieczorek [Bez komentarza]

Krzysztof Jackowski jest przekonany, że talibowie nie nacieszą się władzą zbyt długo. Zgodnie z wizją jasnowidza, szybko stracą kontrolę nad Afganistanem, ponieważ byli oni tylko nieświadomymi wykonawcami większego planu. Do zmiany zwierzchnictwa nad państwem nie dojdzie jednak w pokojowy sposób.

Talibowie zostaną oszukani. Rządzenie talibów będzie krótkie. Dano im usiąść na tron, ale oni nie spodziewają się nawet tego, że bardzo szybko z tego tronu będą zepchnięci. Oni tylko byli potrzebni tam do czegoś w pewnym momencie i sytuacja diametralnie się zmieni. Tam stanie się jatka – zaznaczył Krzysztof Jackowski na YouTube.

Jasnowidz przewiduje, że na świecie wkrótce rozpoczną się kolejne dwa konflikty. Mimo że na początku będą one rozgrywać się niezależnie od siebie, z czasem doprowadzą do destabilizacji jednego z największych regionów świata.

Na świecie powstaną dwa konflikty. One na początku będą niezależne od siebie, natomiast później jednak te dwa konflikty rozognią całą sytuację w dużym regionie świata – przewidywał Krzysztof Jackowski na YouTube.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić