o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Krzysztof Jackowski jeszcze nigdy się tak nie bał. Przerażająca wizja

241
Podziel się

Krzysztof Jackowski jest przerażony tym, co zobaczył w swojej wizji. Przewiduje, że do obiegu trafi bardzo niebezpieczna substancja. Jego zdaniem może ona "zagrażać ludziom w sposób bardzo dobitny".

Krzysztof Jackowski jeszcze nigdy się tak nie bał. Przerażająca wizja
(YouTube)
bELciHeJ

Krzysztof Jackowski regularnie prezentuje swoje wizje. Jasnowidz omawia je podczas transmisji na żywo, prowadzonych za pośrednictwem YouTube. Ostatnio przekazał bardzo niepokojące przewidywania. Jackowski opowiedział o groźnej substancji.

Czasem tak mam, że mam nagłe silne uderzenie, poczucie czegoś bardzo niedobrego. Coś się przedostanie do powietrza, do atmosfery. Nie wiem, czy to globalnie, czy lokalnie. Na tyle będzie to groźne, że ludzie wszędzie będą o tym mówili i się tego bali. Skojarzyło mi się, że jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery, która może zagrażać ludziom w sposób bardzo dobitny. To było pierwsze poczucie. Po jakimś czasie doszło do mnie takie poczcie, że to tak jakby celowo zostaną otwarte jakieś zbiorniki, coś co jest w ziemi i to będzie wyglądało jak sabotaż. Jak celowe działanie. To będzie bardzo groźne. Musze powiedzieć, że w mojej ocenie, w moim poczuciu coraz bardziej widać, że świat jest coraz bardziej w konflikcie - podkreślił jasnowidz.
bELciHeL

Wstrząsające słowa Jackowskiego. "Mogą być ofiary"

Jeżeli wizja Krzysztofa Jackowskiego się sprawdzi, to zapewne czeka nas potężny koszmar. Jasnowidz przewiduje, że skutki pojawienia się wspominanej substancji mogą być tragiczne.

Bardzo niepokoje się tym, co mi się skojarzyło. Coś w formie sabotażu zostanie wpuszczone do atmosfery. Efekty tego będą. Zrozumiecie to po fakcie. Mogą być ofiary - kontynuował.
bELciHeR

Później zaznaczył, że "może ten sabotaż i to, co pójdzie w powietrze, będzie fikcją". "To też zakładam, choć nie do końca jestem tego pewien. Kojarzą mi się żółte pojemniki z czarnymi symbolami" - podsumował.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELciHfm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(241)
norbii
2 miesiące temu
jak masz takie przewidzenia to sie nie mecz wez chlopie sznur i sie powies nie strasz ludzi nie winnych
Jasnowidz z ...
2 miesiące temu
Przedawkowal OPIUM
Aga
2 miesiące temu
Oważam że Pan Jackowski dość zawile i w trudny sposób przedstawia swoje wizje i może ktoś mniej inteligentny ich nie potrafi zrozumieć lecz nie zgadzam się że nie są trafione.Ostrzegał że coś się będzie działo jesienią (mamy wrzesień) na terenach wschodnich naszego kraju.I co nie ma wzmożonych ruchów straży granicznej,Wojska teraz wprowadzony stan wyjątkowy.A jak to się dalej rozwinie którzy to wie?Oby skończyło się na prowokacjach i nie rozwinęło się w coś więcej.Trzeba troszkę wsłuchać się a nie tylko krytykować.
bELciHfn
szansa
2 miesiące temu
Panie Jackowski to co Pan przewiduje, to my wiemy,nic ciekawego pan nie powiedział,ja Panu przepowiem, mniej picia ...na trzeźwo lepiej się myśli i nie ma się halucynacji
gość89
2 miesiące temu
Ten człowiek już dawno powinien się leczyć u specjalisty bo ma coraz większy niepokój i omamy.
Arh+pablo
2 miesiące temu
Uwaga coś się stanie pewnie w Polsce ale co dokładnie jeszczę niewiem pewnie coś się stanie te jego wróżby to kpina!!!!!
Metro66
2 miesiące temu
Substancja Crempus Polska albo Hołownia 2050 .
Kostek
2 miesiące temu
Głupszy od Tuska i Wałęsy
Rip
2 miesiące temu
Na weselu po północy miałem , taką twarz i takie oczy,też bredziłem,na poprawinach przeszło,nie każdy wie kiedy ze sceny zejść.Odstaw wodę świat będzie piękniejszy
Rip
2 miesiące temu
Wróżby w tym kraju ,to jak zaproszenie na Kato grilla
Rip
2 miesiące temu
Jasno widać że to ściema.
Piter
2 miesiące temu
Pamiętam Jak mówił Pan o tym że stanie się coś zapalnego na naszym terenie ... _ . maxury.
Piotrek
2 miesiące temu
O ile pamietam to od połowy lipca miał już być jakiś armagiedon. Niech Pan już przestanie jeść te grzybki. Pozdrawiam Wszystkich.
bELciHff
Joli
2 miesiące temu
Niech juz przestanie "klepac" swoje chore wizje, ale czego sie nie robi dla kasy...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić