Kamil Starczyk| 

Ile bierze Krzysztof Jackowski? Na widok cennika otwierają się usta

608

Krzysztof Jackowski z Człuchowa to najsłynniejszy jasnowidz w Polsce. Od lat specjalizuje się w poszukiwaniu zaginionych osób. Wiele razy współpracował z policją. Ile bierze za usługę? Jego cennik zaskakuje.

Ile bierze Krzysztof Jackowski? Na widok cennika otwierają się usta
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Ile kosztuje u niego usługa? (EASTNEWS, Bartosz Krupa)

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz. Tylko do tej pory pomógł w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych przypadków, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt, czy zagubionych dokumentów.

W mediach Krzysztof Jackowski znany jest głównie ze spraw kryminalnych. Jego skuteczność była niejednokrotnie potwierdzana przez policję. Jak sam podkreśla na swojej stronie internetowej, żaden inny jasnowidz czy wróżka w Polsce nie legitymuje się na swojej oficjalnej stronie chociażby jednym takim dokumentem wiarygodności.

Zobacz także: Kataklizm "w państwie X". Jackowski: Sytuacja będzie beznadziejna

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Ile kosztuje usługa?

Gdzie jasnowidz udziela pomocy? Na co dzień w biurze w Człuchowie, ale można spotkać się z nim również w Gdańsku (w każdą sobotę), w Warszawie (w każdą niedzielę) oraz w Katowicach. Ile kosztują jego usługi?

Ile trzeba zapłacić za pomoc jasnowidza? Cena zaskakuje, bo biorąc pod uwagę popularność Jackowskiego, nie jest ona wygórowana, a on sam podkreśla w wywiadach, że żyje skromnie. Koszt usługi to 250 zł. Od każdej jasnowidz odprowadza podatek.

Mam stały cennik od lat. To jest 250 złotych za pomoc. Czy to jest dużo, mało? Wydaje mi się, że to uczciwa cena. Tak jak uczciwa jest moja praca - wyznał - powiedział jakiś czas temu podczas rozmowy z dwutygodnikiem "Viva!".

Jak wygląda spotkanie z Jackowskim? "Aby pan Jackowski mógł wykonać poprawną wizję, podczas spotkania prosimy o dostarczenie odpowiednich materiałów" - czytamy na jego stronie.

Jeśli wizja dotyczy osoby zaginionej, jasnowidz prosi o przyniesienie ubrania (najlepiej koszulki), które osoba ostatnio nosiła, jej zdjęcia. Materiały potrzebne w innych niż zaginięcia sprawach omawiane są indywidualnie, w zależności od typu sprawy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić