Jasnowidz Jackowski mówi, jaka będzie zima. Wielu będzie załamanych po tych słowach

182

Krzysztof Jackowski to najbardziej rozpoznawany jasnowidz w Polsce. Wizjoner podzielił się swoimi prognozami na najbliższe miesiące. Jakiej zimy powinniśmy się spodziewać w tym roku?

Jasnowidz Jackowski mówi, jaka będzie zima. Wielu będzie załamanych po tych słowach
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się swoimi wizjami na temat przyszłości. W rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz z Człuchowa zdradził, jak według niego będzie wyglądała tegoroczna zima. Wiele osób będzie zapewne niepocieszonych.

Jasnowidz powiedział, jakiej aury możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach. "Mam wrażenie, że jeszcze przyjdzie trochę ciepła, ale będzie taki krótki epizod zimny i zaraz po wrześniu może się okazać kilka dni chłodnych, gdzie nawet może nie śnieg, ale będzie to bardzo zimny moment" - mówi Jackowski w rozmowie z "SE".

Potem się ociepli. I uważam, że październik niestety będzie brzydki, dżdżysty, ale ze względną temperaturą, jak na październik. Może będzie jeden taki moment spadku temperatury, powiedzmy dwa, trzy dni, mocny, że będzie się mówiło, że jest pierwszy powiew, zaczątek zimy, chociaż to będzie tylko takie preludium, a potem się uspokoi - dodaje.

Zdaniem Jackowskiego w październiku czeka nas głównie deszczowa pogoda. "Będzie niestety dżdżysta pogoda, nie za ładna, z temperaturami takimi w granicy 10 stopni Celsjusza. Taki październik mi się kojarzy" - tłumaczy jasnowidz, cyt. przez "SE".

Jackowski zdradził, jaka będzie zima

Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że zimowa aura będzie podobna do ubiegłorocznej.

Będą dwa ataki zimy ze śniegiem. Po tej jesiennej aurze będzie okres w miarę ciepławej zimy, takiej jak październik i listopad. Mam wrażenie, że w grudniu będzie pierwszy, krótszy atak zimy ze śniegiem, potem się ponownie ociepli. To będą dwa dość krótkie momenty. Takie, mam wrażenie, zimowe. Tak… zima będzie paskudna. Jesienna zima - podsumował Jackowski.
Zobacz także: Początek astronomicznej jesieni. Prognoza pogody na najbliższe dni
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić