aktualizacja 

Krzysztof Jackowski wskazał polskie miasto. On już wie, co je czeka

113

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Jasnowidz ujrzał w niej jedno z polskich miast. Tym razem jego przeczucia nie zwiastują jednak złych wieści.

Krzysztof Jackowski wskazał polskie miasto. On już wie, co je czeka
Krzysztof Jackowski wskazał polskie miasto. Prognoza na 2023 rok (YouTube, Krzysztof Jackowski)

Krzysztof Jackowski wyjawił, co czeka miasto Szczecin. Prognozą podzielił się na łamach "Super Expressu". Według jasnowidza mieszkańcy miasta nad Odrą mogą spać spokojnie.

Choć zazwyczaj Jackowski nie ma dobrych wieści, tym razem zaskoczył. Przekazał tabloidowi garść pozytywnych informacji. Co przewidział jasnowidz?

Zdaniem słynnego polskiego jasnowidza, stolica województwa zachodniopomorskiego nie ma się czym martwić. W 2023 roku mieszkańcy Szczecina mogą spać spokojnie. Będą bezpieczni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kataklizm "w państwie X". Jackowski: Sytuacja będzie beznadziejna

Krzysztof Jackowski wskazał polskie miasto. Prognoza dla Szczecina na 2023

Jackowski uznał, że Szczecin będzie bezpieczny. Jego zdaniem dla mieszkańców tego miasta będzie to dobry rok.

Polaków ma dotknąć lęk w 2023 roku, jak twierdzi medium. Warto pamiętać, że jego słowa - jak każdą wróżbę - należy traktować z przymrużeniem oka. Zdaniem Jackowskiego w Szczecinie wyjątkowo będzie można odnaleźć spokój ducha.

Dla mieszkańców Szczecina to będzie dobry rok. W sensie geograficznym, ponieważ to będzie rejon w miarę bezpieczny dla Polski i ten lęk, który będzie, nie dotknie tego miasta

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na 2023 rok dla Polski. Jego zdaniem, ma być to rok "konfrontacji". W rozmowie z Wirtualną Polską przyznał, że wciąż borykamy się z problemami po pandemii, do tego doszła wojna.

Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji - mówił.

Jasnowidz uznał, że będzie to najgorszy rok w ciągu ostatnich lat. - Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem, od czasu kiedy ja, a wiele lat już, przepowiadam różne rzeczy - dodał.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić