Ile zarabia jasnowidz? Krzysztof Jackowski się "nie dorobił"

1

Krzysztof Jackowski jest bardzo rozpoznawalną i medialną osobą. Pomaga w rozwiązywaniu największych spraw i komentuje wszystkie bieżące wydarzenia z Polski i świata. Czy na swojej działalności dużo zarabia? Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że nigdy "się nie dorobił" i żyje skromnie.

Ile zarabia jasnowidz? Krzysztof Jackowski się "nie dorobił"
Krzysztof Jackowski (AKPA)

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Ma grono swoich wiernych fanów, a jego przepowiednie zawsze wzbudzają emocje.

Krzysztof Jackowski. Ile zarabia jasnowidz?

Jasnowidz z Człuchowa chwali się, że rozwiązał ponad 1000 spraw i pomógł w odnalezieniu aż 700 ciał. Był zaangażowany w największe medialne śledztwa, np. sprawy śmierci Madzi z Sosnowca.

Krzysztof Jackowski od lat prowadzi własną działalność gospodarczą, która jest zarejestrowana jako "usługi paranormalne". W 2003 r. wziął udział w japońskim pojedynku jasnowidzów, który wygrał. Oprócz tego prowadzi kanał w serwisie YouTube, gdzie komentuje wydarzenia z polski i świata. Dzieli się tam także swoimi wizjami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 2,5 mln Polaków w PPK. "Po trzech latach zaskoczeni odkrywają, że mają 10 tys. zł na koncie"

Cennik Krzysztofa Jackowskiego nie jest zbyt wygórowany. Za swoje usługi pobiera dość małe kwoty. W wywiadzie dla portalu nowości.com.pl wyznał, że nigdy się nie dorobił wielkiego majątku. Żyje skromnie, mieszka w kamienicy i jeździ starym mercedesem.


Nie dorobiłem się żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się - powiedział Jackowski.

Powiedział także, że stara się nie przywiązywać do dóbr materialnych. Jest bardzo ostrożny w planowaniu swoich wydatków i nigdy nie wydaje zbyt dużych sum. Unika także kredytów i pożyczek.


Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy. Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 złotych - przyznał Jackowski.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić