Krzysztof Jackowski zapytany o Jaworka. Nawet się nie zawahał

43

Krzysztof Jackowski w rozmowie z o2.pl wypowiedział się na temat Jacka Jaworka, który jest podejrzewany o zamordowanie trzech osób. Mężczyzna pozostaje nieuchwytny dla służb. Tymczasem popularny jasnowidz twierdzi, że może być problem z zakończeniem sprawy.

Krzysztof Jackowski zapytany o Jaworka. Nawet się nie zawahał
Krzysztof Jackowski (Policja, YouTube)

W czwartek (1 czerwca) pojawiły się nowe informacje na temat sprawy Jacka Jaworka. Rzecznik częstochowskiej prokuratury Tomasz Ozimek przekazał, że "Prokuratura Okręgowa w Częstochowie zawiesiła śledztwo przeciwko 54-letniemu Jackowi Jaworkowi, podejrzanemu o zabójstwo brata, bratowej i 17-letniego bratanka niespełna dwa lata temu we wsi Borowce k. Częstochowy.".

Poszukiwania podejrzanego są kontynuowane - zaznaczył.

Następnie wyjaśnił, co oznacza zawieszenie postępowania. - Z powodu ukrywania się przez podejrzanego Jacka Jaworka przed organami ścigania, prokurator wydał postanowienie o zawieszeniu śledztwa. Zawieszenie postępowania oznacza, że w sprawie, z uwagi na zebranie pełnego materiału dowodowego, nie są wykonywane czynności procesowe - podkreślił Ozimek, cytowany przez PAP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Piotr Naimski uderza w Waldemara Pawlaka. "Sam uczestniczył w negocjacjach z Rosją"

Tymczasem głos na temat Jacka Jaworka, który jest podejrzewany o zamordowanie trzech osób, zabrał jasnowidz Krzysztof Jackowski. W rozmowie z o2.pl najpopularniejszy polski jasnowidz wyznał, że jego zdaniem mężczyzna już nie żyje.

W sprawie pana Jaworka ja się wypowiadałem. Mało tego, wykonywałem wizję na prośbę pewnej firmy detektywistycznej. Ja twierdzę, że pan Jaworek nie żyje - powiedział nam Jackowski.

Krzysztof Jackowski: Ciało może być już w szczątkach

Później raz jeszcze powtórzył swoją tezę i ocenił, że może być problem z zakończeniem sprawy.

- Według mnie pan Jaworek nie żyje. W tym przypadku jest kwestia tego, że jeśli nie żyje, a ciało do tej pory nie zostało odnalezione, to po prostu może być trudność z zakończeniem tej sprawy - dodał.

Po takim czasie, w terenie, gdzie pan Jaworek się udał - to były lasy - ciało może być już w szczątkach. W lasach jest przecież dużo zwierzyny - podsumował.

Oczywiście wynurzenia Krzysztofa Jackowskiego należy traktować z odpowiednim dystansem. Niejednokrotnie zdarzało się już tak, że jego słowa rozmijały się z rzeczywistością. Czasami jednak miał rację.

Jaworek do tej pory nie został przesłuchany, bo pozostaje nieuchwytny dla organów ścigania. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym, europejskim nakazem aresztowania, a także czerwoną notą Interpolu.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić