o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Leon Malinowski
|

Ksiądz pedofil nie miał hamulców. "500 stosunków analno-oralnych"

46
Podziel się

Wierni po latach dowiedzieli się, jaki naprawdę był ksiądz Jan Wodniak. Biskup Roman Pindel podał, że były proboszcz wykorzystywał seksualnie ministranta. Został za to skazany. Głos w tej sprawie zabrała ofiara - Janusz Szymik.

Ksiądz pedofil nie miał hamulców. "500 stosunków analno-oralnych"
Przerażające fakty dot. ks. Wodniaka (Pixabay)
bDTqYJqZ

To wstrząsająca historia. Niewykluczone, że Janusz Szymik nie był jedyną ofiarą księdza pedofila. Onet podaje, że pokrzywdzonych mogło być znacznie więcej. Duchowny mógł wyrządzać krzywdy od lat 70. aż do 2010 roku.

Szymik w wieku 11 lat został ministrantem. Podczas rozmowy z TOK FM podkreślił, że czuł się wybrankiem księdza Wodniaka. - Dla mnie to było wielkie przeżycie, bo Wodniak był dla mnie jak półbóg. Nie dość, że proboszcz to jeszcze przecież były sekretarz kardynała Macharskiego - powiedział.

bDTqYJrb

Koszmar Janusza Szymika rozpoczął się w 1984 roku. Właśnie wówczas doszło do pierwszego kontaktu seksualnego z kapłanem.

Wstał, zakręcił mnie kilka razy w fotelu i bardzo mocno przytulił. Następnie wsadził moją rękę pod swoją koszulę, naprowadził na okolicę będącego we wzwodzie członka. Dla mnie wtedy zawalił się świat, nie wiedziałem, co robić - ujawnił Szymik.

Ksiądz pedofil. Wstrząsające wyznania

Szymik był molestowany przez księdza Wodniaka do czerwca 1989 roku. Spotykał się z duchownym 2-3 razy w tygodniu. We wstrząsających wspomnieniach zdradził, że z jednej strony uprawiali seks, a z drugiej - nad wersalką wisiał obraz Chrystusa. "Kuriozum i niewyobrażalna tragedia" - zaznaczył pokrzywdzony.

bDTqYJrh
W sumie naliczyłem, że doszło między mną a księdzem do 500 stosunków seksualnych, analno-oralnych, bo do tego się to sprowadzało - przekazał Janusz Szymik.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTqYJrC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
Ucuf7f
7 miesięcy temu
Dlatego w obrządku wschodnim księża mogą się żenić i mają normalnie rodziny,a parafianie święty spokój...
Staś
7 miesięcy temu
Zaledwie kilka procent dzieci powie co zrobił im ksiądz. Szczególnie chłopcy w których gustują księża, wstydzą się o tym mówić. Presja otoczenia jest bardzo silna. Dlatego chłopcy milczą i przeżywają upokorzenie w samotności. Osobiście przypuszczam że w naszym kraju jest jeszcze kilka tysięcy dzieci splugawionych przez księży, którzy nie odważyli się o tym mówić. Wiem to na swoim przykładzie i mimo że to zdarzyło się w latach sześćdziesiątych, a tamten ksiądz dawno nie żyje, nadal przeżywam traumę na widok księdza. Każdego księdza. Rodzice powinni wykazać ogromną ostrożność i nie pozwalać swoim dzieciom, które przecież kochają, na żadne kontakty z księżmi.
cooltygrysek
7 miesięcy temu
Kastrować i jeszcze raz kastrować przed wstąpieniem w szeregi kleru a jeszcze lepiej już na studiach kapłańskich i problem się rozwiąże.
bDTqYJrD
gostek
7 miesięcy temu
Szatan najbardziej nęka duchownych, tylko co to za duchowni ktorzy nie potrafią zapanowac nad swoim ciałem. Czyzby kolejny z przypadku ktoremu sie nie chcialo normalnie pracowac?
papiesz
7 miesięcy temu
"to przecież nie jego wina dzieci same się do niego pchały"-jak powiedział kiedyś klasyk
Najnowsze komentarze (46)
Krzysztof1956
miesiąc temu
No cóż...w znacznej mierze winny jest nakaz celibatu duchownych katolickich. Powoduje to, że do tego "fachu" idzie sporo facetów mających "inne potrzeby". No bo który mężczyzna w wieku dwudziestu kilku lat dobrowolnie w imię jakiejś tam ideologii rezygnuje z seksu? Czy na tysiąc znajdzie się choć jeden taki? No a jeśli nawet jest "normalny" to na ile starczy mu samozaparcia aby skutecznie tłumić w sobie naturalne potrzeby?
Krzychu
5 miesięcy temu
Gdzie byli rodzice chłopca...?? Dlaczego się nikomu nie poskarżył.??
Miki
5 miesięcy temu
Jednego tylko nie rozumiem, dlaczego po pierwszej takiej sytuacji, Pan Szymik nie przestał być ministrantem? Nie powiedział o tym rodzicom? Tylko przez kolejne 4 lata jak ślepa owieczka chodził do zwyrodnialca? Szczerze wspolczuje temu Panu tylko po prostu probuje zrozumiec gdzie byli rodzice tego chlopca? Dlaczego nie pomogli dziecku? Dlaczego nie zareagowali?
Bartek
5 miesięcy temu
Nie rozumiem, że p. Szymik tak długo zgadzał się na molestowanie przez księdza. Czyżby ten tak go szatańsko zniewolił?
Lado
6 miesięcy temu
Religia to narzędzie systemu do manipulacji za pomocą wiary. Dotyczy to każdej religii. Kościół katolicki to największa organizacja przestępcza i ludobójcza w dziejach ludzkośi. Sprawdźcie co znaczy słowo parafianin, to się dowiecie o pobożne baranki, co kler o Was sądzi. Owocnych przemyśleń.
Eee...
6 miesięcy temu
500 razy... To już chyba nie ofiara a partner! Straszne w sumie..
Gregor
6 miesięcy temu
Tylko dalszego przy opisie tego typu obrzydliwości pokazujecie Krzyż św. i Hostię?? Dlaczego?????
Kierowca
6 miesięcy temu
W obrządku K.K normalne jest mierzenie grzechomierzem i wypędzanie szatana odtylcowo. Oraz dawanie doustnie.
bDTqYJrv
Marek
6 miesięcy temu
Do 13 wieku księża katoliccy mieli żony i rodziny,i nadal tak powinno być
juzel
7 miesięcy temu
Wygląda na to,że pokrzywdzony chodził tam dobrowolnie i robił to w imię boże,bo tak pojmował wiarę,czuł się wybrańcem.
Gocha2
7 miesięcy temu
właśnie wprowadzono chore relacje i zachowały się na zawsze. Księża powinni mieć rodziny , mniej na tacę a więcej posługi Bożej a skromnej
rysik
7 miesięcy temu
ciekawe jest to że większości przypadku te miały miejsce tuż po tzw rewolucji seksualnej aż strach pomyśleć co się będzie działo po rewolucji lgbt brrrrr
Zosia
7 miesięcy temu
Dlaczego ministrantami są zawsze mali chłopcy? Nie może tak być, to trzeba zmienić. Dorosły mężczyzna też może służyć do mszy.
Matematyk
7 miesięcy temu
Zamiast REAGOWAC to on LICZYL :))))
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić