Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Leon Malinowski
|

Ksiądz pedofil nie miał hamulców. "500 stosunków analno-oralnych"

51
Podziel się

Wierni po latach dowiedzieli się, jaki naprawdę był ksiądz Jan Wodniak. Biskup Roman Pindel podał, że były proboszcz wykorzystywał seksualnie ministranta. Został za to skazany. Głos w tej sprawie zabrała ofiara - Janusz Szymik.

Ksiądz pedofil nie miał hamulców. "500 stosunków analno-oralnych"
Przerażające fakty dot. ks. Wodniaka (Pixabay)
bELpbPCd

To wstrząsająca historia. Niewykluczone, że Janusz Szymik nie był jedyną ofiarą księdza pedofila. Onet podaje, że pokrzywdzonych mogło być znacznie więcej. Duchowny mógł wyrządzać krzywdy od lat 70. aż do 2010 roku.

Szymik w wieku 11 lat został ministrantem. Podczas rozmowy z TOK FM podkreślił, że czuł się wybrankiem księdza Wodniaka. - Dla mnie to było wielkie przeżycie, bo Wodniak był dla mnie jak półbóg. Nie dość, że proboszcz to jeszcze przecież były sekretarz kardynała Macharskiego - powiedział.

bELpbPCf

Koszmar Janusza Szymika rozpoczął się w 1984 roku. Właśnie wówczas doszło do pierwszego kontaktu seksualnego z kapłanem.

Wstał, zakręcił mnie kilka razy w fotelu i bardzo mocno przytulił. Następnie wsadził moją rękę pod swoją koszulę, naprowadził na okolicę będącego we wzwodzie członka. Dla mnie wtedy zawalił się świat, nie wiedziałem, co robić - ujawnił Szymik.

Ksiądz pedofil. Wstrząsające wyznania

Szymik był molestowany przez księdza Wodniaka do czerwca 1989 roku. Spotykał się z duchownym 2-3 razy w tygodniu. We wstrząsających wspomnieniach zdradził, że z jednej strony uprawiali seks, a z drugiej - nad wersalką wisiał obraz Chrystusa. "Kuriozum i niewyobrażalna tragedia" - zaznaczył pokrzywdzony.

bELpbPCl
W sumie naliczyłem, że doszło między mną a księdzem do 500 stosunków seksualnych, analno-oralnych, bo do tego się to sprowadzało - przekazał Janusz Szymik.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELpbPCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
fan
3 tyg. temu
Nigdy nie można wszytkich wsadzać do jednego worka. Powinien odpowiedzieć karnie za swoje czyny i zapłacić za krzywdę. w/g mnie każdy ksiądz powinien móc się żenić, zakąłdć rodziny i pracować na żecz kościoła ( jak dotychczas ), coś na wzór pastora. Wtedy taki ksiądz musiał by godzić życie codzienne z powołaniem. Ale to byłby wtedy wzór do naśladowania.
Wierzący
4 miesiące temu
Kolejna duma polskiego K.K. i pośrednik pomiędzy Wiernymi , a Panem Bogiem. Szkoda że pan Pindel nie przypomniał: przez kogo, jak mocno i jak bardzo sprawiedliwie został ukarany pan Wodniak. Natomiast Ofiarę tego księdza z powołania - Pana Szymika, niech najlepiej obłożą anatemą, bo przecież to On robi zły piar K.K. w Polsce, upubliczniając swoje upodlenie przez kapłana.
piotr56
4 miesiące temu
trzeba być tępym: które polskie media by opisały czyny pedofilskie księży 30 lat temu ? które polskie dziecko 30 lat wstecz odważyłoby się o tym mówić ? który prokurator dałby wówczas wiarę dzieciom ? który sąd by skazał ? który rodzic by uwierzył dziecku, zamiast wypasionemu cwaniakowi w sukience ? i teraz bogobojni mają problem
bELpbPCH
BYLEM MOLESTO...
4 miesiące temu
BYLEM MOLESTOWANY PRZEZ KSIEDZA - RODZICE SIE ROZWODZILI JAK SIE POSKARZYLEM MAMIE - TO ALBO NIEZROZUMIALA ALBO WYPARŁA Z SIEBIE --- NA SZCZESCIE WTEDY - RELIGIA BYLA POZA SZKOLA I POPROSTU PRZESTALEM NA NIA CHODZIC --- TO NIETAKIE PROSTE - ZŁY DOTYK -KLEPANIE PO PUPIE ALBO OCIERACTWO
xxsx
4 miesiące temu
Nie rozumiem, że p. Szymik tak długo zgadzał się na molestowanie przez księdza. Czyżby ten tak go szatańsko zniewolił? Odp.widocznie mu się to podobało a że teraz zgłosił ......pewnie liczy na kasę.
Krzysztof1956
8 miesięcy temu
No cóż...w znacznej mierze winny jest nakaz celibatu duchownych katolickich. Powoduje to, że do tego "fachu" idzie sporo facetów mających "inne potrzeby". No bo który mężczyzna w wieku dwudziestu kilku lat dobrowolnie w imię jakiejś tam ideologii rezygnuje z seksu? Czy na tysiąc znajdzie się choć jeden taki? No a jeśli nawet jest "normalny" to na ile starczy mu samozaparcia aby skutecznie tłumić w sobie naturalne potrzeby?
Krzychu
12 miesięcy temu
Gdzie byli rodzice chłopca...?? Dlaczego się nikomu nie poskarżył.??
Miki
12 miesięcy temu
Jednego tylko nie rozumiem, dlaczego po pierwszej takiej sytuacji, Pan Szymik nie przestał być ministrantem? Nie powiedział o tym rodzicom? Tylko przez kolejne 4 lata jak ślepa owieczka chodził do zwyrodnialca? Szczerze wspolczuje temu Panu tylko po prostu probuje zrozumiec gdzie byli rodzice tego chlopca? Dlaczego nie pomogli dziecku? Dlaczego nie zareagowali?
Bartek
12 miesięcy temu
Nie rozumiem, że p. Szymik tak długo zgadzał się na molestowanie przez księdza. Czyżby ten tak go szatańsko zniewolił?
Lado
rok temu
Religia to narzędzie systemu do manipulacji za pomocą wiary. Dotyczy to każdej religii. Kościół katolicki to największa organizacja przestępcza i ludobójcza w dziejach ludzkośi. Sprawdźcie co znaczy słowo parafianin, to się dowiecie o pobożne baranki, co kler o Was sądzi. Owocnych przemyśleń.
Eee...
rok temu
500 razy... To już chyba nie ofiara a partner! Straszne w sumie..
Gregor
rok temu
Tylko dalszego przy opisie tego typu obrzydliwości pokazujecie Krzyż św. i Hostię?? Dlaczego?????
Kierowca
rok temu
W obrządku K.K normalne jest mierzenie grzechomierzem i wypędzanie szatana odtylcowo. Oraz dawanie doustnie.
bELpbPCz
Marek
rok temu
Do 13 wieku księża katoliccy mieli żony i rodziny,i nadal tak powinno być
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić