o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Leon Malinowski
|

Ksiądz pedofil nie miał hamulców. "500 stosunków analno-oralnych"

42
Podziel się

Wierni po latach dowiedzieli się, jaki naprawdę był ksiądz Jan Wodniak. Biskup Roman Pindel podał, że były proboszcz wykorzystywał seksualnie ministranta. Został za to skazany. Głos w tej sprawie zabrała ofiara - Janusz Szymik.

Ksiądz pedofil nie miał hamulców. "500 stosunków analno-oralnych"
Przerażające fakty dot. ks. Wodniaka (Pixabay)
bDeQeRrF

To wstrząsająca historia. Niewykluczone, że Janusz Szymik nie był jedyną ofiarą księdza pedofila. Onet podaje, że pokrzywdzonych mogło być znacznie więcej. Duchowny mógł wyrządzać krzywdy od lat 70. aż do 2010 roku.

Szymik w wieku 11 lat został ministrantem. Podczas rozmowy z TOK FM podkreślił, że czuł się wybrankiem księdza Wodniaka. - Dla mnie to było wielkie przeżycie, bo Wodniak był dla mnie jak półbóg. Nie dość, że proboszcz to jeszcze przecież były sekretarz kardynała Macharskiego - powiedział.

bDeQeRrH

Koszmar Janusza Szymika rozpoczął się w 1984 roku. Właśnie wówczas doszło do pierwszego kontaktu seksualnego z kapłanem.

Wstał, zakręcił mnie kilka razy w fotelu i bardzo mocno przytulił. Następnie wsadził moją rękę pod swoją koszulę, naprowadził na okolicę będącego we wzwodzie członka. Dla mnie wtedy zawalił się świat, nie wiedziałem, co robić - ujawnił Szymik.

Ksiądz pedofil. Wstrząsające wyznania

Szymik był molestowany przez księdza Wodniaka do czerwca 1989 roku. Spotykał się z duchownym 2-3 razy w tygodniu. We wstrząsających wspomnieniach zdradził, że z jednej strony uprawiali seks, a z drugiej - nad wersalką wisiał obraz Chrystusa. "Kuriozum i niewyobrażalna tragedia" - zaznaczył pokrzywdzony.

bDeQeRrN
W sumie naliczyłem, że doszło między mną a księdzem do 500 stosunków seksualnych, analno-oralnych, bo do tego się to sprowadzało - przekazał Janusz Szymik.
bDeQeRsi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
Ucuf7f
miesiąc temu
Dlatego w obrządku wschodnim księża mogą się żenić i mają normalnie rodziny,a parafianie święty spokój...
Staś
miesiąc temu
Zaledwie kilka procent dzieci powie co zrobił im ksiądz. Szczególnie chłopcy w których gustują księża, wstydzą się o tym mówić. Presja otoczenia jest bardzo silna. Dlatego chłopcy milczą i przeżywają upokorzenie w samotności. Osobiście przypuszczam że w naszym kraju jest jeszcze kilka tysięcy dzieci splugawionych przez księży, którzy nie odważyli się o tym mówić. Wiem to na swoim przykładzie i mimo że to zdarzyło się w latach sześćdziesiątych, a tamten ksiądz dawno nie żyje, nadal przeżywam traumę na widok księdza. Każdego księdza. Rodzice powinni wykazać ogromną ostrożność i nie pozwalać swoim dzieciom, które przecież kochają, na żadne kontakty z księżmi.
cooltygrysek
miesiąc temu
Kastrować i jeszcze raz kastrować przed wstąpieniem w szeregi kleru a jeszcze lepiej już na studiach kapłańskich i problem się rozwiąże.
bDeQeRsj
gostek
miesiąc temu
Szatan najbardziej nęka duchownych, tylko co to za duchowni ktorzy nie potrafią zapanowac nad swoim ciałem. Czyzby kolejny z przypadku ktoremu sie nie chcialo normalnie pracowac?
papiesz
miesiąc temu
"to przecież nie jego wina dzieci same się do niego pchały"-jak powiedział kiedyś klasyk
Najnowsze komentarze (42)
Lado
1 tyg. temu
Religia to narzędzie systemu do manipulacji za pomocą wiary. Dotyczy to każdej religii. Kościół katolicki to największa organizacja przestępcza i ludobójcza w dziejach ludzkośi. Sprawdźcie co znaczy słowo parafianin, to się dowiecie o pobożne baranki, co kler o Was sądzi. Owocnych przemyśleń.
Eee...
1 tyg. temu
500 razy... To już chyba nie ofiara a partner! Straszne w sumie..
Gregor
1 tyg. temu
Tylko dalszego przy opisie tego typu obrzydliwości pokazujecie Krzyż św. i Hostię?? Dlaczego?????
Kierowca
1 tyg. temu
W obrządku K.K normalne jest mierzenie grzechomierzem i wypędzanie szatana odtylcowo. Oraz dawanie doustnie.
Marek
2 tyg. temu
Do 13 wieku księża katoliccy mieli żony i rodziny,i nadal tak powinno być
juzel
miesiąc temu
Wygląda na to,że pokrzywdzony chodził tam dobrowolnie i robił to w imię boże,bo tak pojmował wiarę,czuł się wybrańcem.
Gocha2
miesiąc temu
właśnie wprowadzono chore relacje i zachowały się na zawsze. Księża powinni mieć rodziny , mniej na tacę a więcej posługi Bożej a skromnej
rysik
miesiąc temu
ciekawe jest to że większości przypadku te miały miejsce tuż po tzw rewolucji seksualnej aż strach pomyśleć co się będzie działo po rewolucji lgbt brrrrr
bDeQeRsb
Zosia
miesiąc temu
Dlaczego ministrantami są zawsze mali chłopcy? Nie może tak być, to trzeba zmienić. Dorosły mężczyzna też może służyć do mszy.
Matematyk
miesiąc temu
Zamiast REAGOWAC to on LICZYL :))))
There fere
miesiąc temu
Gość albo fantazjuje albo lubi takie zabawy.
klj
miesiąc temu
Kościół popełnił wiele zbrodni. Nawoływał do krucjat przeciwko niewiernym, mordowano tysiące niewinnych ludzi, tylko dlatego, że nie byli chrześcijanami. Napadano na całe miasta i wyżynano kobiety, dzieci i starców. Po co chodzicie do takiego kościoła, który ma tyle grzechów? Pod płaszczykiem szerzenia wiary, mieczem zdobywano nowe tereny. Kościół blokował i blokuje postęp nauki nawet teraz.
andrzejj
miesiąc temu
Nowe 500 plus???????/
babcia
miesiąc temu
Nie rozumiem po co ludzie chodzą do kościoła. Każda religia, a jest ich wiele stworzona została w celu wykorzystania i zniewolenia ludzi. Grzechy kościoła to nie tylko pedofilia. Inkwizycja, palenie na stosie uczonych, prześladowanie ich za poglądy, skazywanie na śmierć w mękach rzekomych czarownic, najczęściej dla zagarnięcia ich majątku, wyzysk chłopa, dziesięcina, rzucanie kłód pod nogi naszym królom, konflikty na tle politycznym, przejęcie majątku narodowego po 89r, chciwość, obżarstwo, zakłamanie, ukrywanie swojej tożsamości płciowej dla możliwości czerpania zysków z bycia księdzem.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić