Córka Anny Przybylskiej zabrała głos. Oliwia Bieniuk po raz pierwszy o śmierci mamy

43

Córka Anny Przybylskiej pierwszy raz zabrała głos po śmierci swojej mamy. Osiemnastolatka wspomina mamę w wywiadzie dla "Vivy". Łzy same cisną się do oczu.

Córka Anny Przybylskiej zabrała głos. Oliwia Bieniuk po raz pierwszy o śmierci mamy
Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. (TEODOR KLEPCZYNSKI)

Oliwia Bieniuk ma już prawie 18 lat. Oznacza to, że córka Anny Przybylskiej coraz śmielej będzie wchodzić do świata show-biznesu. Od śmierci jej mamy minęło już 6 lat, Oliwia miała wtedy tylko 12 lat. Jednym z pierwszych kroków Oliwii może być wywiad, który nastolatka udzieliła magazynowi "Viva". Dotychczas dziewczyna wzięła już udział w kilku kampaniach reklamowych, na które pozwolił jej tata.

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy zabrała głos po śmierci mamy. Nastolatka udzieliła wywiadu magazynowi "Viva". Zilustrowała go sesja zdjęciowa zrobiona nad morzem. W rozmowie zastanawia się między innymi, jak decyzję o wejściu do show-biznesu przyjęłaby jej mama. Przyznała, że od śmierci Przybylskiej codziennie o niej myśli.

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy - powiedziała Oliwia.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Oliwia przyznała w rozmowie, że czuje się znacznie bardziej dojrzała. Wie, że musi myśleć pozytywnie, gdyż bardzo jej to pomaga. Córka Przybylskiej podzieliła się też swoimi przemyśleniami na temat wiary.

Choć wierzę w Boga, ale nie mam takiego przeświadczenia, że można rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje - rozważa Oliwia Bieniuk.
Zobacz także: Mrozińska o zawodowych ambicjach: "Marzy mi się by zagrać Anię Przybylską"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić