Ksiądz Piotr otworzył drzwi w akademiku i.... Nagranie z Bydgoszczy jest hitem

467

Ks. Piotr Wachowski odwiedził pokoje studentów w ramach kolędy w akademikach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Fragment jednej z wizyt opublikowano na TikToku. Film jest hitem. Wszyscy zwrócili uwagę na to, co ksiądz znalazł w pokoju studentów.

Ksiądz Piotr otworzył drzwi w akademiku i.... Nagranie z Bydgoszczy jest hitem
Ks. Piotr Wachowski odwiedził pokoje studentów w ramach kolędy w akademikach Politechniki Bydgoskiej (TikTok)

"Wake up!" – to hasło tegorocznej edycji kolędy w akademikach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. - Izolacja, złe samopoczucie, brak aktywności, osłabiły nie tylko odporność naszego organizmu, ale również psychiki i ducha. Dlatego, poprzez artystyczne zaangażowanie i radosną ewangelizację, chcemy zaprosić studentów do solidnego, pozbawionego marazmu i apatii, zaangażowania się w twórcze przeżywanie codzienności – mówi ks. Piotr Wachowski.

Organizatorami kolędy w akademikach był Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego "Martyria".

Jeden ze studentów Politechniki Bydgoskiej opublikował fragment wizyty duszpasterskiej na TikToku. Nagranie stało się hitem i ma już prawie milion wyświetleń.

Na nagraniu widzimy, jak ks. Wachowski wchodzi do ciasnego pokoju studentów i mówi: "i to jest porządny pokój". Na to student pokazuje księdzu ukryte za drzwiami worki na śmieci, z których wysypują się... puszki po piwie. Duchowny uśmiechnął się szeroko i jeszcze przez chwilę żartował ze studentami.

Ksiądz nas kolędą zaskoczył w akademiku, a tam 200 puszek po piwach - napisał autor nagrania pod filmem.

"Ksiądz Piotr jest najlepszym księdzem, jakiego znam, od kilku lat mam z nim religię", "Nie no, złoto", "nie mogę" - komentują nagranie internautci.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Ksiądz został zapytany o kolędę przez internet. Odpowiedział stanowczo
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić