Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Ksiądz Piotr otworzył drzwi w akademiku i.... Nagranie z Bydgoszczy jest hitem

279
Podziel się:

Ks. Piotr Wachowski odwiedził pokoje studentów w ramach kolędy w akademikach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Fragment jednej z wizyt opublikowano na TikToku. Film jest hitem. Wszyscy zwrócili uwagę na to, co ksiądz znalazł w pokoju studentów.

Ksiądz Piotr otworzył drzwi w akademiku i.... Nagranie z Bydgoszczy jest hitem
Ks. Piotr Wachowski odwiedził pokoje studentów w ramach kolędy w akademikach Politechniki Bydgoskiej (TikTok)

"Wake up!" – to hasło tegorocznej edycji kolędy w akademikach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. - Izolacja, złe samopoczucie, brak aktywności, osłabiły nie tylko odporność naszego organizmu, ale również psychiki i ducha. Dlatego, poprzez artystyczne zaangażowanie i radosną ewangelizację, chcemy zaprosić studentów do solidnego, pozbawionego marazmu i apatii, zaangażowania się w twórcze przeżywanie codzienności – mówi ks. Piotr Wachowski.

Organizatorami kolędy w akademikach był Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego "Martyria".

Jeden ze studentów Politechniki Bydgoskiej opublikował fragment wizyty duszpasterskiej na TikToku. Nagranie stało się hitem i ma już prawie milion wyświetleń.

Na nagraniu widzimy, jak ks. Wachowski wchodzi do ciasnego pokoju studentów i mówi: "i to jest porządny pokój". Na to student pokazuje księdzu ukryte za drzwiami worki na śmieci, z których wysypują się... puszki po piwie. Duchowny uśmiechnął się szeroko i jeszcze przez chwilę żartował ze studentami.

Ksiądz nas kolędą zaskoczył w akademiku, a tam 200 puszek po piwach - napisał autor nagrania pod filmem.

"Ksiądz Piotr jest najlepszym księdzem, jakiego znam, od kilku lat mam z nim religię", "Nie no, złoto", "nie mogę" - komentują nagranie internautci.

Zobacz także: Ksiądz został zapytany o kolędę przez internet. Odpowiedział stanowczo
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(279)
Sebos
4 miesiące temu
F1 czy F2 ?
BraJanusz
4 miesiące temu
Picie w akademiku to nie grzech ;)
Edmund
4 miesiące temu
Czym się różni student od zwykłego człowieka ?: zwykły człowiek po 5 latach picia zostaję alkholikiem a student magistrem :):):)
Siidijrjirj
4 miesiące temu
Ustawka Już jakiś fotograf przyszedł od razu. Poza tym krzyż z puszek po piwie to świętokradztwo.
pawel-
4 miesiące temu
taki normalny ksionc ? ma żonę , dzieci, pracuje ??? - 1 list do Tymoteusza 3 rozdział
Beton
4 miesiące temu
.... a ci wszyscy mnisi, to jeno wodę źródlaną piją i szarańczą zagryzają, albo korzonkiem.
J.D
4 miesiące temu
Strasznie się czyta te komentarze... A problem w tym,że piszą to osoby które nie potrafią i nie mają nic mądrego do powiedzenia.. Znam księdza Piotra i jest duszpasterzem z powołania oddanym ludziom i młodzieży. Proszę poczytać dokonania i zasługi... Ale zapewne ciężko wam... Jak organizuje paczki dla dzieci do szpitali do domów dziecka, pielgrzymki,wyjazdy w góry z młodzieżą, pielgrzymki rowerowe z Duszpasterstwem Martylia- młodzież przyciąga jak magnes swoim dobrem i ciepłem. A jeżeli chodzi o kolędę to kto chciał to ja przyjął i to nie KS.Piotr dostawał koperty tylko je rozdawał ze świetna inicjatywa jak Vouchery np. na badania,cukiernia, makijaże, porady prawne itp.. wiedz każdy mógł wylosować coś dla siebie.
Maczu Pikczu ...
4 miesiące temu
Studenci-ludzie uczący się, zdobywający wyższe wykształcenia, ale tak poza tym to też ludzie młodzi, też muszą się wyszumieć, spożytkować nadmiar energii. Takie prawo wieku młodzieńczego. Więc w czym problem...!
Twój nick
4 miesiące temu
Nawet pegasusowi nie wierzą i wysyłają księdza na przeszpiegi. Potwierdził rozpoznanie ?
...
4 miesiące temu
Co się nie działo w tych akademikach xD
sowa
4 miesiące temu
po co tam polazł mogli wyprosić i by było supwr nie łażą jak swięte krowy !!!
Frank Gabresk...
4 miesiące temu
A nie przyszło wam do głowy że mieszkając w akademiku , się zbiera puszki po piwie po to żeby je sprzedać i mieć kasę na zupki albo bloczki do baru na żarcie . Czasami studiują ludzie na prawdę biedni i w ten sposób sobie dorabiają żeby przeżyć w akademiku . Żadna forsa nie śmierdzi i jak można zarobić na puszkach po piwie to się je zbiera . Sam jak studiowałem z kolegami 20 lat temu w Akademiku mieszkałem to każdy w pokojach coś zbierał na sprzedaż , jeden kolega zbierał makulaturę i miał ją wszędzie powpychaną bo pracował w supermarkecie na ćwierć etatu w magazynie codziennie po 4 godziny .
Pytanie
4 miesiące temu
Co tam robią ogiery w sutannach
pawel-
4 miesiące temu
+++ no i następny rząd zlikwiduje konkordat , religie w szkołach i fundusz kościelny - Dzieje Apostolskie 5 : 38 i 39
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić