aktualizacja 

Ksiądz wypędził go z mszy. "Żeby nawet twój zapach nie został"

767

Ksiądz Michał Woźnicki po raz kolejny wzbudził kontrowersje. W trakcie jednej ze świątecznych mszy, oskarżył młodego mężczyznę o to, że jest agentem służb. Kazał mu "zjeżdżać" i nie wracać.

Ksiądz wypędził go z mszy. "Żeby nawet twój zapach nie został"
Ks. Woźnicki (YouTube)

Ksiądz Michał Woźnicki po raz kolejny wzbudza kontrowersje. W Wielkanoc, podczas mszy świętej z ambony wypędził jednego z uczestników.

Ks. Woźnicki wypędza z mszy

Mężczyzna, który przyszedł do kaplicy, wcześniej uczęszczał do Oratorium św. Józefa we Wrocławiu. Na porannej mszy usłyszał, że jest "agentem" i "obcym".

Ksiądz Woźnicki kilkukrotnie kazał mężczyźnie "się ogarnąć". Tylko wtedy mógłby zostać. W przeciwnym razie ma opuścić kaplicę i nigdy nie wracać. Duchowny oskarżył przybysza, że dzieli się informacjami z księdzem z Wrocławia i tym samym "naraża się" na popełnienie grzechu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anna Zalewska o ochronie środowiska. "To rozwiązania dla lobbystów i firm".
Jakby się pan ogarnął, to miejsce będzie. Ale jak się pan nie ogarnie, to pan stąd zjeżdżaj. Zjeżdżaj. Żeby nawet zapach nie został. Bo są święta i przeżywa się je w takiej możliwie radosnej atmosferze - powiedział ksiądz.

W dalszej części ksiądz jeszcze raz powtarza słowa o "ogarnięciu się". Powiedział, że najlepiej będzie, jak wszyscy pojadą do domów.

Kim jest ks. Woźnicki?

Ksiądz Michał Woźnicki jest postacią bardzo kontrowersyjną i znaną w mediach. Został wydalony ze swojego zakonu i kilkukrotnie podejmowano próby eksmisji. Te zawsze kończyły się awanturami i interwencją służb. W trakcie pandemii Woźnicki organizował msze pomimo obostrzeń i zakazów zgromadzeń.

Duchowny krytykuje papieża i swoich zwierzchników. W trakcie kazań używa wulgarnego języka i mowy nienawiści wobec równych grup społecznych. W lutym skazano go na prace społeczne za znieważenie Żydów oraz nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych.

Zobacz także: ZJEŻDŻAJ! ŻEBY ZAPACH NAWET NIE ZOSTAŁ! WOŹNICKI DO MŁODEGO MĘŻCZYZNY W KAPLICY W BARANOWIE
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić