Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

"Kumulacja" w Jeżewie. Czekał na policję z piwem w ręku

8
Podziel się

Kierowca ciągnika uderzył w słup linii telekomunikacyjnej w Jeżewie w woj. mazowieckim. Gdy policja przyjechała na miejsce, okazało się, że był poszukiwany i miał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 24-latek przywitał funkcjonariuszy z piwem w ręku.

"Kumulacja" w Jeżewie. Czekał na policję z piwem w ręku
Kierowca ciągnika był pijany (Policja)
bEUICuFx

Do zdarzenia doszło w środę w Jeżewie (woj. mazowieckie). Kierowca ciągnika uderzył w słup linii telekomunikacyjnej, który pochylił się, a przewody wisiały nisko nad jezdnią trasy K10 i uniemożliwiały przejazd innym samochodom.

bEUICuFz

Gdy na miejsce przyjechali policjanci, ciągnik nadal był uruchomiony. W kabinie siedział 24-latek, który pił piwo. Mężczyzna został zatrzymany.

Zachowywał się agresywnie, znieważył policjantów, a po osadzeniu w radiowozie uszkodził jego wewnętrzne elementy. Mężczyzna nie chciał powiedzieć, jak się nazywa i poddać się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie - informuje Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu.
bEUICuFF

Mazowieckie. Kierowca ciągnika był poszukiwany

Gdy mundurowym udało się ustalić tożsamość kierowcy, okazało się, że jest poszukiwany i ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 24-latek został osadzony w policyjnym areszcie, skąd trafi do zakładu karnego.

Mężczyzna odpowie teraz przed sądem m.in. za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej podejmujących interwencję policjantów, a także za uszkodzenie mienia i kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości pomimo posiadanego zakazu kierowania - podała policja.
bEUICuFG

Zobacz także: Groźny wypadek w Lubinie. Nagranie z kamery monitoringu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUICuGa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
ID:A
rok temu
Zima idzie, potrzebny dach nad głową, wikt i opierunek.
fdfg
rok temu
"Zachowywał się agresywnie, których znieważył, a po osadzeniu w radiowozie uszkodził jego wewnętrzne elementy." Karpińska wpisy usuwa,ale błędu nie poprawi.......
Todzio
rok temu
oj tam, po prostu Kasztelan przyjechał i powiedział "racz waść wpaść", więc wpadł......w ręce policji
bEUICuGb
span
rok temu
Dawna milicja od razu użyłaby pałek i delikwent spokorniałby w trymiga! Teraz policja jest taka kurtuazyjna, że to zatrzymany nimi rządzi i robi co chce!
nli6l7
rok temu
"Zachowywał się agresywnie, których znieważył, a po osadzeniu w radiowozie uszkodził jego wewnętrzne elementy." Karpińska-napisz to zdanie po polsku-jak potrafisz,a jak nie to idź liście zamiatać.
nkjy
rok temu
"Zachowywał się agresywnie, których znieważył, a po osadzeniu w radiowozie uszkodził jego wewnętrzne elementy." Karpińska-napisz to zdanie po polsku-jak potrafisz,a jak nie to idź liście zamiatać.
gość
rok temu
Miał tyle drzew a trafił akurat w jeden jedyny słup:)
Zonk
rok temu
"Zachowywał się agresywnie, których znieważył, a po osadzeniu w radiowozie uszkodził jego wewnętrzne elementy..." Ten kto to pisał był bardziej naprany od tego traktorzysty!!! (kobieta???)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić