o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Nisko. Pijani 16-latkowie odpalili traktor śrubokrętem

51
Podziel się

Do niebezpiecznego incydentu doszło w województwie podkarpackim. Funkcjonariusze miejscowej policji zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy urządzili sobie wycieczkę traktorem. Tylko jeden z ich był pełnoletni. Przed rozpoczęciem jazdy wszyscy pili alkohol.

Nisko. Pijani 16-latkowie odpalili traktor śrubokrętem
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay, xesisex )
bErIrsut

Jak informuje rzecznik policji podkarpackiej, do zatrzymania nastolatków i mężczyzny doszło po godzinie 23. Funkcjonariusze policji zjawili się na miejscu, ponieważ otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej niedaleko sklepu w Dąbrowicy.

Nastolatki jechały traktorem pod wpływem alkoholu

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze nie zastali już sprawców całego zamieszania. Zdołali jednak ustalić, że udali się oni w kierunku Ulanowa. W trakcie jazdy policjanci dostrzegli traktor, który jechał całą szerokością jezdni.

bErIrsuv

Za kierownicą traktora siedział 16-latek, podczas gdy jego rówieśnik i 28-latek zajęli błotniki. Wszyscy zostali przebadani na obecność alkoholu w organizmie: kierowca miał promil, drugi nastolatek 0,7 promila, a 28-latek – ponad 2,5 promila.

bErIrsuB

Okazało się, że traktor został zabrany z podwórka jednego z 16-latków. Mężczyźni odpalili pojazd za pomocą śrubokręta. Obaj niepełnoletni chłopcy zostali odebrani przez rodziców. Ze swojego zachowania będą musieli wytłumaczyć się przed sądem rodzinnym.

Zobacz także: Zobacz też: Uciekał przed policją golfem. Zobacz, co miał w aucie
bErIrsuW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
belfer
10 miesięcy temu
a tyle było narzekań na gimnazjalistów
Rozsądna
10 miesięcy temu
Też mi sensacja.Trzej gówniarze się nawalili i postanowili przejechać tatusiowym traktorem. Dać każdemu po 10 ojcowych pachów na tyłek i nie zawracać sądom głowy bzdetami. Te stare sposoby były nie tylko skuteczne, ale także tanie i bezpieczne. A teraz? W imię Praw Dziecka zapłacimy za sądowe korowody, a gnojki dostaną wpis do kartoteki, że karani. I to jest lepsze?
ciurek
10 miesięcy temu
Policja rozpoczęła pościg za nastolatkami na traktorze. Pościg trwał prawie całą noc zakończony oczywiście sukcesem Policjanci do odznaczenia.
bErIrsuX
Zark
10 miesięcy temu
Czyli kultura techniczna w narodzie się rozwija. Dawniej robiło się to za pomocą starego gwoździa :-)
kujon
10 miesięcy temu
To nie stać ich na BMW?!
Niemravy
10 miesięcy temu
Pani Ewelina powinna uczyć się języków obcych, a w szczególności języka polskiego.
Rolnik
10 miesięcy temu
Mój 10 letni syn uruchomił NOWY ciągnik (o mocy pow 100KM za ponad 200tyś) za pomocą śrubokręta. Gratulacje dla inżynierów.
rabiej
10 miesięcy temu
A mieli tęczowe flagi ?
ada
10 miesięcy temu
Czyli hasło"Rubta co chceta"......
kipish
10 miesięcy temu
0,7 promila to dopuszczalna ilość w GB, może tam się wybierali, bo w tym kraju rządzonym przez mafię coraz trudniej żyć
stary żubr
10 miesięcy temu
za starych dobrych czasow tato zdjal by pasa i powychowywal by chlopaka.obecnie mlody polecial by na policje i tata mialby zarzut za przemoc w rodzinie i zalozona niebieska karte.ot i przyczyna obecnych "figli" dziatwy.
Kris
10 miesięcy temu
Jakie tłumaczyć, przecież to normalne na wsi.
njuy
10 miesięcy temu
dobra wiadomość: Biskupi oddają swoje pałace pod szpitale polowe a sami pozbywając się Maybachów i Bentley idą boso do Domu Ojca. Ubezpieczyli się na wypadek śmierci na miliony, podobnie jak posłowie, to i nie boli gdy odchodzą. Pielęgniarki będą umierać na stojąco nad nimi, nie mając możliwości ubezpieczenia swoich dzieci na miliony.
bErIrsuP
Konrad
10 miesięcy temu
Co robił 28-latek z 16-latkami? Dorosły facet i pije z dzieciakami? Co za wstyd.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić