Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka
|

Nisko. Pijani 16-latkowie odpalili traktor śrubokrętem

51
Podziel się:

Do niebezpiecznego incydentu doszło w województwie podkarpackim. Funkcjonariusze miejscowej policji zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy urządzili sobie wycieczkę traktorem. Tylko jeden z ich był pełnoletni. Przed rozpoczęciem jazdy wszyscy pili alkohol.

Nisko. Pijani 16-latkowie odpalili traktor śrubokrętem
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay, xesisex )

Jak informuje rzecznik policji podkarpackiej, do zatrzymania nastolatków i mężczyzny doszło po godzinie 23. Funkcjonariusze policji zjawili się na miejscu, ponieważ otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej niedaleko sklepu w Dąbrowicy.

Nastolatki jechały traktorem pod wpływem alkoholu

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze nie zastali już sprawców całego zamieszania. Zdołali jednak ustalić, że udali się oni w kierunku Ulanowa. W trakcie jazdy policjanci dostrzegli traktor, który jechał całą szerokością jezdni.

Za kierownicą traktora siedział 16-latek, podczas gdy jego rówieśnik i 28-latek zajęli błotniki. Wszyscy zostali przebadani na obecność alkoholu w organizmie: kierowca miał promil, drugi nastolatek 0,7 promila, a 28-latek – ponad 2,5 promila.

Okazało się, że traktor został zabrany z podwórka jednego z 16-latków. Mężczyźni odpalili pojazd za pomocą śrubokręta. Obaj niepełnoletni chłopcy zostali odebrani przez rodziców. Ze swojego zachowania będą musieli wytłumaczyć się przed sądem rodzinnym.

Zobacz także: Zobacz też: Uciekał przed policją golfem. Zobacz, co miał w aucie
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
belfer
2 lata temu
a tyle było narzekań na gimnazjalistów
Rozsądna
2 lata temu
Też mi sensacja.Trzej gówniarze się nawalili i postanowili przejechać tatusiowym traktorem. Dać każdemu po 10 ojcowych pachów na tyłek i nie zawracać sądom głowy bzdetami. Te stare sposoby były nie tylko skuteczne, ale także tanie i bezpieczne. A teraz? W imię Praw Dziecka zapłacimy za sądowe korowody, a gnojki dostaną wpis do kartoteki, że karani. I to jest lepsze?
ciurek
2 lata temu
Policja rozpoczęła pościg za nastolatkami na traktorze. Pościg trwał prawie całą noc zakończony oczywiście sukcesem Policjanci do odznaczenia.
Zark
2 lata temu
Czyli kultura techniczna w narodzie się rozwija. Dawniej robiło się to za pomocą starego gwoździa :-)
kujon
2 lata temu
To nie stać ich na BMW?!
Niemravy
2 lata temu
Pani Ewelina powinna uczyć się języków obcych, a w szczególności języka polskiego.
Rolnik
2 lata temu
Mój 10 letni syn uruchomił NOWY ciągnik (o mocy pow 100KM za ponad 200tyś) za pomocą śrubokręta. Gratulacje dla inżynierów.
rabiej
2 lata temu
A mieli tęczowe flagi ?
ada
2 lata temu
Czyli hasło"Rubta co chceta"......
kipish
2 lata temu
0,7 promila to dopuszczalna ilość w GB, może tam się wybierali, bo w tym kraju rządzonym przez mafię coraz trudniej żyć
stary żubr
2 lata temu
za starych dobrych czasow tato zdjal by pasa i powychowywal by chlopaka.obecnie mlody polecial by na policje i tata mialby zarzut za przemoc w rodzinie i zalozona niebieska karte.ot i przyczyna obecnych "figli" dziatwy.
Kris
2 lata temu
Jakie tłumaczyć, przecież to normalne na wsi.
njuy
2 lata temu
dobra wiadomość: Biskupi oddają swoje pałace pod szpitale polowe a sami pozbywając się Maybachów i Bentley idą boso do Domu Ojca. Ubezpieczyli się na wypadek śmierci na miliony, podobnie jak posłowie, to i nie boli gdy odchodzą. Pielęgniarki będą umierać na stojąco nad nimi, nie mając możliwości ubezpieczenia swoich dzieci na miliony.
Konrad
2 lata temu
Co robił 28-latek z 16-latkami? Dorosły facet i pije z dzieciakami? Co za wstyd.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić