Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Lamborghini gallardo w ogniu. Groźny wypadek na A1 pod Toruniem

150

Do groźnego zdarzenia doszło w województwie kujawsko-pomorskim. Kierowca lamborghini gallardo jechał trasą A1 w kierunku Łodzi, gdy stracił panowanie nad autem. Samochód trafił na lewy pas, po czym uderzył w bariery ochronne i zaczął się palić.

Lamborghini gallardo w ogniu. Groźny wypadek na A1 pod Toruniem
Do wypadku doszło na A1 w okolicach Torunia (KMP w Toruniu)

Jak informuje w rozmowie z o2 podinsp. Wioletta Dąbrowska, wypadek miał miejsce w środę 2 września tuż po godzinie 7. Oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Toruniu podaje, że lamborghini gallardo rozbiło się w odległości około 300 metrów od węzła Lubicz. Autem kierował 42-latek z okolic Gdańska.

Wypadek lamborghini gallardo na A1. W jakim stanie jest kierowca?

Na miejsce wypadku zostali skierowani policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Gaszeniem płonącego samochodu zajęli się strażacy, którzy jechali w tym samym kierunku co 42-latek.

42-letni kierowca został przetransportowany do jednego ze szpitali w Toruniu. Mężczyzna doznał wielu obrażeń, m.in. związanych z pożarem jego samochodu.

Na miejscu zdarzenia wciąż pracują funkcjonariusze. Policjanci zabezpieczają ślady wypadku oraz ustalają przyczyny utraty panowania nad pojazdem i uderzenia w bariery. Ze względu na ich działania osoby jadące A1 w stronę Łodzi mogą napotkać utrudnienia na drodze.

Zobacz także: Zobacz też: Nagranie z Rudy Śląskiej. Jedno z aut uderzyło rowerzystę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić