Niecodzienny widok w Opolu. Mieszkańcy zaalarmowali służby

154

Łakomstwo nie popłaca? Lis wracający z udanego polowania zaklinował się w płocie i nie był w stanie samodzielnie się wydostać. Na szczęście z pomocą przybyli strażacy z Opola.

Niecodzienny widok w Opolu. Mieszkańcy zaalarmowali służby
Opole. Bezradny is zaklinował się w płocie (Facebook)

Nietypowa akcja ratunkowa opolskich strażaków. W środę rano lis harcował po okolicznych gospodarstwach, gdy w pewnym momencie wpadł w poważne tarapaty.

Opole. Lis zaklinował się w płocie

Powrót z obfitego polowania zakończył się dla rudego liska zaklinowaniem w ogrodzeniu – piszą na Facebooku strażacy z Opola.

Bezradny rudzielec zawisł w betonowym przęśle. Wierzganie na nic mu się zdało, zwierzę nie miało możliwości samodzielnego wydostania się z potrzasku.

Na szczęście jego zmagania zauważyli mieszkańcy, którzy wezwali pomoc. Na miejsce błyskawicznie przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2. Dzięki szybkiej akcji ratunkowej wszystko dobrze się skończyło.

Z małą pomocą strażaków z JRG nr 2 zaalarmowanych przez mieszkańców ul. Nizinnej w Opolu, zwierzak cały i zdrowy powrócił do swojej norki.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

To nie pierwsza interwencja służb związana z lisimi kłopotami w ostatnim czasie. Pod koniec czerwca policjanci z Żerkowa otrzymali zgłoszenie o lisie, którego głowa utknęła w słoiku. Z niemałym trudem zwierzę udało się uratować ze śmiertelnej pułapki.

Zobacz także: Sarna utknęła w ogrodzeniu. Nagranie z nietypowej interwencji policji w Nowej Soli
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić