Napadł na dziecko. Policja poszukuje pedofila. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

253

Ten człowiek napadł na dziewczynkę w Łodzi trzeciego lipca br. Wciąż trwają poszukiwania pedofila - potwierdza o2 łódzka policja. Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia?

Napadł na dziecko. Policja poszukuje pedofila. Rozpoznajesz tego mężczyznę?
Rysopis poszukiwanego mężczyzny. (Policja)

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Łodzi poszukują mężczyzny podejrzanego o pedofilię.

Do zdarzenia doszło 3 lipca 2020 roku około godziny 17:15-17:45 w Łodzi przy ul. Rozległej. 14-letnia dziewczynka przechodziła ulicą, w pewnym momencie na jej drodze stanął mężczyzna z portretu pamięciowego. Zaczepił dziecko i zaczął składać dziewczynce wulgarne propozycje.

Chwycił ją ręką w miejscu intymnym. Na szczęście dziewczynka wyrwała się mężczyźnie i uciekła, a o napaści powiadomiła mamę. Napastnik zdążył jednak ucieć, zanim policja obstawiła teren. Policja szuka człowieka z portretu pod zarzutem doprowadzenia nieletniej do poddania się czynności seksualnej.

Rysopis podejrzanego przedstawia mężczyznę w wieku około 27 lat, wzrost: 170 cm, fryzura na tzw. jeża, ubrany był w krótkie spodenki koloru niebieskiego.

Na informacje o sprawcy tego przestępstwa czekają policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28/30 w godzinach 8-16 pod nr 478412863, 478411200 oraz przez całą dobę - telefon alarmowy 112.

Zobacz także: Ułaskawienie pedofila. Barbara Nowacka: Ułaskawienie prezydenta to nie sprawa rodzinna
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić