Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KOZ
|
aktualizacja

Ludzie boją się już nawet wchodzić do domów. Przerażające nagranie z Białorusi

34
Podziel się:

Sytuacja na Białorusi w dalszym ciągu jest bardzo napięta. Protesty nie ustają, a w kraju jest coraz bardziej niebezpiecznie. Sieć obiegło nagranie, na którym widać, jak milicja ściga ludzi w jednym z bloków mieszkalnych.

Ludzie boją się już nawet wchodzić do domów. Przerażające nagranie z Białorusi
(Twitter)

Białoruska milicja nie przebiera w środkach. Każdego dnia zatrzymywani są kolejni protestujący, służby wobec demonstrujących często używają siły.

Sytuacja jest bardzo napięta. W poniedziałek sieć obiegło przerażające nagranie. Zobaczyć na nim można, jak w niedzielny wieczór funkcjonariusze milicji ścigają ludzi w jednym z bloków.

Białorusini boją się już nawet wchodzić do domów. Na nagraniu widać, jak za jedną z kobiet pobiegli dwaj funkcjonariusze OMON-u, czyli Oddziału Mobilnego Specjalnego Przeznaczenia.

Protesty na Białorusi nie ustają. Kolejne zatrzymania

Od ponad czterech miesięcy na Białorusi trwają antyrządowe protesty. Ludzie wyszli na ulice po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich, w których ponownie zwyciężył Alaksander Łukaszenka.

Opozycja i organizacje międzynarodowe uznają wyniki za sfałszowane. Według ONZ milicja zatrzymała do tej pory co najmniej 27 tys. osób. Tysiące Białorusinów zostało pobitych, cztery osoby zginęły.

Protestujący domagają się przeprowadzenia ponownych wyborów. Chcą także, aby prezydent Łukaszenka ustąpił ze swojego stanowiska.

Zobacz także: Łukaszenka nie odpuszcza. Brutalna reakcja milicji na Białorusi
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(34)
I-JA
5 miesięcy temu
A tymczasem w Polsce, w reżimowych mediach głównego ścieku: o Australii, jakoś cichutko... , o śmiertelnych pobiciach Polaków na komendach przez polskich policjantów-milicjantów (na komendach nie ma kamer, tam można zrobić wszystko i nikt się nie dowie, jak było naprawdę) jakoś cichutko..., o mordowaniu Narodu Polskiego poprzez wstrzykiwanie trucizny też cichutko...
Ciekawe
9 miesięcy temu
Eee, luzik - u nas rząd zabił lekko 240 tys, choć jak się doliczy poszczepienne to będzie więcej - i nikt szat jakos nie drze
GORSZY POLAK
rok temu
U NAS JEST TO SAMO
raf
rok temu
w Polsce jest podobnie bylo to widac podcza strajku kobiet.Bojowki omonu atakowaly ludzi
www
rok temu
mamy swoja białoruś !!! ale nie o to nasi ojcowie i dziadkowie walczyli !! nie po to zeby kraj został zniszczony przez zgraje pisowców .. łamiacych prawo i rozdajacych nasze podatki
Obudzona
rok temu
Dopóki policja i lekarze nie zdejmą munduru i nie powiedzom dość ludobójstwu to musimy walczyć sami a to się nigdy nie stanie. Już wykupują firmy i ziemię zagraniczni inwestorzy poczytajcie.. a pierwsze szczepionki kto? Służba zdrowia żeby przestali istnieć tak ich po cichu wybijają..#stop#
Black24
rok temu
A jak tam z protestami w Bułgarii
Rysio
rok temu
Czytając komentarze stwierdzam że w Białorusi niema kryminalistów są tylko walczący o wolność. Z tego filmu to chyba jasno wynika.
Nana
rok temu
U nas będzie to samo jak PIS będzie słuchał globalistów i brał od nich pieniądze za srowida-19
ikx
rok temu
Pytanie co lepsze z punktu widzenia Bialorusinow..by Lukaszenka utrzymal sie u wladzy a narod zachowal w swych rekach gospodarke i bankowosc .. czy "prywatyzacja" i oddanie kraju zlodziejskim cwaniaczkom z banku swiatowego. Chyba nie licza na "cuda demokracji" i powszechna Idylle pod zarzadem politykow jak na Ukrainie..("Otake Polske")
1234
rok temu
U nas Milicja robi prawie to samo.
vbv
rok temu
No i dobrze przecież UE robi rewolucję na Białorusi po to żeby zniszczyc ich gospodarke a sklepy zapchać badzewskimi towarami z Niemiec Francji Holandii czy Danii
ccc
rok temu
Tam walczą o Wolność a u nas o aborcję na życzenie. To chyba mała różnica
What u sayin
rok temu
My mamy lewe szczepionki i nie Polski rząd ba usługach freemasonów Kto ma lepiej
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić