Ludzie spadli z samolotu. Gdy wylądował, dokonano wstrząsającego odkrycia

913

We wnęce koła amerykańskiego samolotu transportowego, który odleciał z Kabulu, znaleziono ludzkie szczątki. Wcześniej media społecznościowe obiegły przerażające nagrania, na których widać, jak ludzie spadają z wylatującego z Kabulu samolotu.

Ludzie spadli z samolotu. Gdy wylądował, dokonano wstrząsającego odkrycia
Ludzie próbowali za wszelką cenę opuścić Afganistan. W kilku przypadkach skończyło się to tragicznie

Jak donosi "The Washington Post", ludzkie szczątki znaleziono we wnęce koła amerykańskiego samolotu transportowego, który odleciał z lotniska w Kabulu w poniedziałek. Odkryła je załoga podczas inspekcji maszyny.

Wstrząsające nagrania z Afganistanu. Ludzie za wszelką cenę próbują uciec

W poniedziałek media społecznościowe obiegły wstrząsające nagrania z Afganistanu. Jeden z filmów pokazywał zdesperowanych Afgańczyków biegnących i wspinających się na samolot amerykańskich Sił Powietrznych, który kołował na pasie startowym.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na kolejnym szeroko rozpowszechnionym wideo widać lecący samolot transportowy, z którego wypadają ludzie. Były to osoby, którym nie udało się dostać na pokład, dlatego ukryły się w podwoziu.

Piloci mieli później problemy z wysunięciem podwozia i zgłosili sytuację awaryjną. Wylądowali w pobliskim kraju. Gdy dokonywano inspekcji samolotu, w podwoziu znaleziono ludzkie szczątku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Po zajęciu kraju przez talibów wielu Afgańczyków za wszelką cenę próbuje uciec. Wszystkie komercyjne loty z Kabulu zostały już wstrzymane.

Zobacz także: Strzały na lotnisku w Kabulu. Afgańczycy desperacko chcą wydostać się z kraju

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić