Makabra na Lubelszczyźnie. Znaleźli mężczyznę pod traktorem

9

W Wiosłowcu w gminie Stary Zamość (woj. lubelskie) doszło do koszmarnego wypadku. Na drodze zginął 52-letni kierowca ciągnika. Miejscowa policja wyjaśnia okoliczności tragedii.

Makabra na Lubelszczyźnie. Znaleźli mężczyznę pod traktorem
Traktor przygniótł kierowcę. Mężczyzna zginął na miejscu. (Policja)

Do wypadku doszło w czwartek 12 sierpnia w miejscowości Wiosłowiec (gmina Stary Zamość). Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym z podczepioną kosiarką rotacyjną jechał droga powiatową. Nagle z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie na pobocze i uderzył w skarpę.

Maszyna przygniotła kierowcę

Traktor przewrócił się i przygniótł kierowcę. Świadkowie zdarzenia natychmiast ruszyli na pomoc poszkodowanemu, postawili na koła ciągnik i wydostali przygniecionego przez pojazd mężczyznę. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

Załoga karetki pogotowia podjęła akcję reanimacyjną. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. 52-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu.

Jak się okazało, 52-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, stracił je kilka lat temu. Ciągnik, którym się poruszał nie miał również badań technicznych.

Policjanci dochodzeniowo-śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu wykonali czynności procesowe na miejscu wypadku. Ciało 52-latka zostało przewiezione do zakładu patomorfologii celem wykonania badań. Prowadzone postępowanie pozwoli na wyjaśnienie szczegółów wypadku.

Zobacz także: Ciężarówka częściowo zawaliła most. Niewiarygodne nagranie z Chile
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić