Aniela Siwek| 

Makabra w USA. Udusiła trójkę dzieci śpiewając im kołysankę

9

Rachel Henry jest oskarżona o zamordowanie trójki swoich dzieci. Podczas gdy je dusiła miała im śpiewać "śmiertelną kołysankę". Rodzinie wyznała, że wzięła wcześniej narkotyki, była przestraszona i "nie wiedziała, co się dzieje".

Makabra w USA. Udusiła trójkę dzieci śpiewając im kołysankę
(YouTube.com)

Rachel Henry z Arizony jest oskarżona o uduszenie swoich córek i syna. Zeznała, że nie pamięta dokładnego przebiegu wydarzeń, ponieważ była pod wpływem narkotyków i "nie wiedziała, co się dzieje". 

Kobieta zeznała także, że miała problemy psychiczne, o których opowiedziała bliskim, jednak nikt nie wziął tego na poważnie. Serwis informacyjny KPNX z Arizony, pozyskał film nagrany przez jej ciotkę, w którym opowiada jej o swoim strachu w czasie popełniania zbrodni. 

Zabójstwo miało miejsce w styczniu, jednak 22-latka opowiedziała o nim dopiero po kilku miesiącach. Dzieci kobiety to 3-letni Zane, roczna Mirey i 7-miesięczna Catalaya.  

Zobacz także: Zabiła partnera, sąd ją uniewinnił. Historia Małgorzaty Strzyżyk
To jest punkt, o którym ci mówiłam. Czułem, że tracę rozum. Nie wiedziałam, co się dzieje, próbowałam porozmawiać z kimś, kto powie, że jestem głupia lub się boję. Nie wiedziałem, o czym mówię – słychać na nagraniu.  

Henry przebywa obecnie w więzieniu i oczekuje na proces, który odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Została oskarżona o trzy morderstwa pierwszego stopnia. Według doniesień mediów jako pierwsza została uduszona roczna dziewczynka. Kiedy jej trzyletni brat to zobaczył, próbował uciec i uderzył matkę, ta jednak łatwo go powstrzymała.  

22-latka mimo swoich wcześniejszych zeznań nie przyznała się do winy. Twierdzi, że nie jest winna morderstwa, bo tego dnia "nie była sobą".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić